مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش تاثیر گذاری داشتند/ زنان در عرصه انتخابات حضوری فعال داشته باشند / حضور زنان در پست های مدیریتی در دولت تدبیر و امید بیش از سایر دولت ها بوده است
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، گفت: زنان و بانوان در کنار مردان این سرزمین در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع از آرمانهای مقدس آن نقش تاثیر گذاری داشتند.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 14:40
معاون استاندار:
شرایط دریافت وام‌های مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تسهیل شود/ ۶۱ درصد تسهیلات درخواستی در آذربایجان غربی پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر تسهیل پرداخت و دریافت تسهیلات کرونایی، گفت: از مجموع 300 میلیارد تومان تقاضای تسهیلات مربوط به مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تاکنون 189 میلیارد تومان در سطح استان پرداخت شده است.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 11:59
روز دوشنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۶ انجام می‌گیرد؛
حضور فرمانداران شهرستانهای تکاب و ماکو در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:57
در سومین جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری عنوان شد؛
استاندار: کارخانه نوآوری آذربایجان غربی دهه فجر افتتاح می شود/ طرح های پژوهشی باید گرهی از مشکلات استان باز کند/ دستگاه های اجرایی برای افزایش مهارت آموزی با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه طرح های پژوهشی استانی و مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی باید گرهی از مشکلات استان باز کند گفت: طرح های پژوهشی نباید صرفا برای بایگانی و خاک خوردن در قفسه ها تهیه شود، بلکه باید نیازهای استان مدنظر قرار گیرد.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:29
معاون استاندار:
۴۱۲ طرح نیمه تمام آذربایجان‌غربی تا پایان کار دولت به اتمام می‌رسد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به در اولویت بودن تکمیل طرح‌های نیمه تمام گفت: ۴۱۲ پروژه نیمه تمام این استان تا قبل از پایان کار دولت به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:29
استاندار آذربایجان غربی:
وضعیت باغ وحش ارومیه مناسب نیست/ لزوم ورود سرمایه گذار برای بهبود وضعیت و توسعه باغ وحش ارومیه
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه وضعیت باغ وحش ارومیه فاقد استانداردهای لازم برای نگهداری از حیوانات و نیز جذب توریست است گفت: ظرفیت باغ وحش ارومیه به جهت برخورداری از فضای مناسب و گونه های متنوع و بعضا نادر حیوانات می تواند با سرمایه گذاری، در جذب گردشگر و اشتغال زایی موثر واقع شود.
  • شنبه 4 بهمن 1399 ساعت 16:39
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
458 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به سرمایه گذاران در استان پرداخت می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تفام نامه منعقد شده ما بین سازمان برنامه و بودجه و استانداری آذربایجان غربی گفت: 458 میلیارد تومان تسهلات بانکی به سرمایه گذاران در استان پرداخت می شود.
  • شنبه 4 بهمن 1399 ساعت 16:33
اطلاعیه
  • جمعه 3 بهمن 1399 ساعت 09:48
در جلسه شورای راهبری کاهش تصادفات مطرح شد؛
استاندار: شهرهای آذربایجان غربی باید به مرکز کنترل ترافیک مجهز شوند/ اصلاح نقاط پرحادثه بصورت جدی پیگیری شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بخشی از معضل ترافیک شهری با مدیریت جامع و هوشمند قابل حل است گفت: متاسفانه شهرهای استان فاقد مرکز کنترل ترافیک هستند و می بایست با اولویت شهرهای بزرگ این مراکز در شهرداری ها راه اندازی شوند.
  • پنج شنبه 2 بهمن 1399 ساعت 23:35
در دیدار با رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور عنوان شد؛
استاندار: ظرفیت های معدنی آذربایجان غربی به درستی شناسایی و مورد بهره برداری قرار نمی گیرد/ نظارت حلقه مفقوده در بهبود ارتقای نقش معدن در اقتصاد است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه علیرغم بهره مندی استان از ظرفیت های مختلف معدنی اما این پتانسیل ها به دلایل مختلف به درستی شناسایی و مورد بهره برداری قرار نمی گیرد گفت: مشکلات قانونی، ورود افراد غیر متخصص و کاربلد و نبود نظارت باعث شده تا معدن نقش مهمی در اقتصاد استان نداشته باشد.
  • پنج شنبه 2 بهمن 1399 ساعت 15:20