در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه؛
سند آمایش آذربایجان غربی به تصویب رسید
در ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان غربی، طرح سند آمایش استان مطرح و با اکثریت آرای اعضای این شورا، تصویب و برای تصویب نهایی در شورای عالی آمایش کشور مطرح می شود.
  • پنج شنبه 5 دی 1398 ساعت 13:50
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:
برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند در اسفندماه انجام گرفته است/ احساس مسئولیت داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس برای ثبت نام و پرشور نمودن مشارکت سیاسی قابل تقدیر است
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با بیان اینکه برنامه ریزی های لازم در حوزه های مختلف برای برگزاری باشکوه و قانونمند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام گرفته است گفت: تدابیر لازم برای برگزاری قانونمند  رویدادی سیاسی که تجلی وحدت و انسجام ملی ایرانیان است توسط کمیته های مربوطه در استان اندیشیده شده است.
  • پنج شنبه 5 دی 1398 ساعت 10:53
معاون استاندار آذربایجان غربی:
اتحاد اقوام و ادیان در ایران مانع تحقق اهداف شوم دشمنان است/ اشتراکات دینی مسلمانان و مسیحیان و نقش آفرینی آنان در دفاع از میهن بیانگر وحدتی تاریخی و ناگسستنی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اتحاد اقوام و ادیان در ایران مانع تحقق اهداف دشمنان است گفت: شهدا و جانبازانی که جامعه مسیحیت کشور در راه دفاع از میهن و تامین امنیت تقدیم نموده سندی محکم در راستای وحدت و یکپارچگی نظام است.
  • پنج شنبه 5 دی 1398 ساعت 08:15
در حضور استاندار آذربایجان غربی انجام گرفت؛
امضای موافقتنامه احداث پارک ملامین در ارومیه/ با احداث این پارک برای یکهزار نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد می شود
در نشستی به ریاست استاندار آذربایجان غربی و با حضور مدیرعامل گروه پتروشیمی ایرانیان و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی موافقتنامه راه اندازی پارک ملامین در ارومیه امضا شد.
  • چهارشنبه 4 دی 1398 ساعت 14:50
تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها در بازار
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها در بازار تاکید کرد.
  • چهارشنبه 4 دی 1398 ساعت 10:36
استاندار:
پژوهشگران برای توسعه پایدار آذربایجان غربی طرحهای کاربردی ارائه کنند/ طرح های پژوهشی که بتوانند راهکار کاربردی برای حل مشکلات اساسی استان ارائه نمایند حمایت می شوند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش پژوهش های کاربری در توسعه فراگیر و پایدار ، یکی از ضرورت های توسعه استان را مشارکت پژوهشگران در ارائه طرح های پژوهشی کاربردی دانست و گفت: با طرح های کلیشه ای و بدون نتیجه نمی توان به توسعه پایدار دست یافت. پژوهشگران می بایست با استخراج اولویت های اساسی استان بویژه در خصوص اصلاح الگوی کشت، پیشگیری از فرسایش خاک و دستیابی به کشاورزی توسعه محور پژوهش های کاربردی ارائه نمایند.
  • چهارشنبه 4 دی 1398 ساعت 08:26
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت عیسی مسیح (ع)
استاندار آذربایجان غربی در پیامی فرا رسیدن میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) را تبریک گفت.
  • سه شنبه 3 دی 1398 ساعت 14:53
برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی ثبت احوال با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
مراسم گرامیداشت روز ملی ثبت احوال با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 3 دی 1398 ساعت 13:44
استاندار آذربایجان غربی: تا پایان امسال ۶۰۰ تخت به مجموع تخت های بیمارستانی اضافه می شود/ از مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های بهداشتی درمانی حمایت می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور بهبود شاخص های بهداشتی درمانی در استان گفت: تا پایان امسال با افتتاح پروژه های بیمارستانی از جمله بیمارستان آیت اله خوئی، بیمارستان تکاب و بیمارستان فوق تخصصی زنان ارومیه، ۶۰۰ تخت به مجموع تخت های بیمارستانی استان اضافه می شود.
  • سه شنبه 3 دی 1398 ساعت 11:22