توسط رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی صورت گرفت
تشریح جایگاه استان در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی جایگاه استان در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور تشریح کرد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 10:03
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛ حمایت از راه اندازی پارک تخصصی علم و فناوری کشاوری جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از این خبر داد که استان برای دستیابی به بهره وری درست و علمی از ظرفیت کشاورزی از ایده راه اندازی پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استقبال و بر لزوم حمایت از آن تاکید دارد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 09:57
بازدید 4 ساعته معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از واحد های تولیدی و صنعتی ارومیه + آلبوم تصویری
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در بازدید 4 ساعته از واحد های تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه از نزدیک با مسائل و مشکلات این واحد ها آشنا شد.
  • سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 12:23
سهمیه زمستانی نفت سفید بیش از 100 هزار خانوار مصرف کننده در کارت بانکی سرپرستان خانوار واریز شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: درسهمیه زمستانی برای خانوارهای 1 و 2 نفره 400 لیتر سوخت، برای خانوارهای 3 و 4 نفره 700 لیتر، و برای خانوارهای 5 نفر به بالا 1000 لیتر سوخت تعلق گرفته است.
  • سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 09:06
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی :
با مدیریت بهینه می توان شاهد وقوع کمترین اتفاقات بود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: با مدیریت بهینه، اتخاذ تصمیمات درست و به موقع می توان خسارات ناشی از حوادث و بلایای طبیعی را به حداقل رساند.
  • دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 14:03
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی: ۵۳۱ نفر داوطلب برای نمایندگی مجلس در استان ثبت نام نمودند/ به نسبت دوره قبل شاهد رشد ۲۰ درصدی در تعداد ثبت نام شدگان هستیم
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی از ثبت نام ۵۳۱ نفر داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ۱۰ حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: از مجموع این افراد ۴۸۱ نفر آقا و ۵۰ نفر نیز خانم هستند که در مقایسه با دوره قبل شاهد رشد ۲۰ درصدی هستیم.
  • دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 13:22
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: جمع آوری سیب صنعتی در استان مدیریت می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: روند جمع آوری سیب صنعتی در استان مدیریت می شود
  • دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 11:16
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
رشد و توسعه متوازن شهری و ایجاد درآمد های پایدار در دستور کار شهرداری ها و شوراهای اسلامی قرار گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جلسه ای که پیرامون مسائل مدیریت شهری در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه تشکیل شده بود بر رشد توسعه متوازن شهری و ایجاد درآمد های پایدار برای شهرداری ها تاکید کرد و افزود: باید نگاه درآمدزایی به ساخت و ساز های غیر مجاز تغییر کرده و شهرداری ها به سمت ایجاد در آمد های پایدار، برنامه ریزی و حرکت کنند.
  • یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 10:06
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اذربایجان غربی خواستار ش
تسریع در عملیات اجرای قطعه ۳ از پروژه آزاد راه ارومیه - تبریز
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از قطعه ۳ پروژه آزاد راه ارومیه-تبریز و پل میانگذر شهید کلانتری دریاچه ارومیه بازدید کرد.
  • یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 10:00
اطلاعیه
اطلاعیه زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری های استان آذربایجان غربی
  • یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 09:52