رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی: قانون مداری، رعایت حق الناس، اخلاق و بی طرفی کامل در انتخابات از اصول هیات های بازرسی است
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی گفت: قانون مداری، رعایت حق الناس، اخلاق و بی طرفی کامل در انتخابات از اصول هیات های بازرسی است.
  • پنج شنبه 21 آذر 1398 ساعت 13:47
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
دستیابی به توسعه پایدار و اقتصاد سبز با رعایت الزامات زیست محیطی میسر است/ ضمن حمایت از تولید باید حافظ محیط زیست هم باشیم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه اقتصاد سبز، اقتصادی است که در سایهٔ زندگی انسان‌های پیشرفته و عدالت اجتماعی پدید می‌آید و در آن خطرها و آسیب‌های زیست‌محیطی در کمترین میزان ممکن قرار دارد گفت: برای دستیابی به این امر نیازمند توجه به الزامات زیست محیطی همسو با توسعه تولید و اشتغال هستیم.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 19:23
آغاز اجرای رزمایش ترافیکی انتظامی طرح زمستانی استان با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی+ آلبوم تصویری
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و دستگاه های انتظامی، خدمات رسان و امدادی، رزمایش ترافیکی و انتظامی طرح زمستانی در استان آغاز شد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:48
برگزاری چهامین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی
چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی برگزار شد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:09
بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دفتر تسهیل گری محله حاجی پیرلو در ارومیه + آلبوم تصویری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دفتر تسهیل گری محله حاجی پیرلو در ارومیه بازدید کرد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:05
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: نظارت بر بازار توسط دستگاههای متولی جدی تر اعمال شود/ مشکلی از بابت ذخیره و قیمت کالاهای اساسی وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه باید نظارت ها بر بازار برای مردم ملموس و توسط دستگاههای متولی جدی تر اعمال شود، گفت: با کم فروشی،گران فروشی و احتکار بشدت برخورد می شود تا مردم در تامین نیازهای بحق شان دچار مشکل نشوند.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 10:05
توسط رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی صورت گرفت
تشریح جایگاه استان در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی جایگاه استان در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور تشریح کرد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 10:03
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛ حمایت از راه اندازی پارک تخصصی علم و فناوری کشاوری جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از این خبر داد که استان برای دستیابی به بهره وری درست و علمی از ظرفیت کشاورزی از ایده راه اندازی پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استقبال و بر لزوم حمایت از آن تاکید دارد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 09:57
بازدید 4 ساعته معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از واحد های تولیدی و صنعتی ارومیه + آلبوم تصویری
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در بازدید 4 ساعته از واحد های تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه از نزدیک با مسائل و مشکلات این واحد ها آشنا شد.
  • سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 12:23
سهمیه زمستانی نفت سفید بیش از 100 هزار خانوار مصرف کننده در کارت بانکی سرپرستان خانوار واریز شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: درسهمیه زمستانی برای خانوارهای 1 و 2 نفره 400 لیتر سوخت، برای خانوارهای 3 و 4 نفره 700 لیتر، و برای خانوارهای 5 نفر به بالا 1000 لیتر سوخت تعلق گرفته است.
  • سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 09:06