رئیس کل بانک مرکزی در شورای گفتگوی آذربایجان غربی: مشکلات صادرکنندگان استان درنحوه برگشت ارز را حل می کنیم
رئیس کل بانک مرکزی که در جلسه شورای گفتگوی استان آذربایجان غربی سخن می گفت ضمن تشکر از حضور نمایندگان استان در مجلس، اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی این استان، گفت: خوشبختانه امروز دیدارها و جلسات خوب و سازنده‌ای داشتیم و به بیان بهتر، هدف از این سفر شناسایی مشکلات استان و برطرف کردن آنها و یافتن راه حل هایی برای پیشبرد امور در استان است.
  • شنبه 20 مهر 1398 ساعت 08:29
استاندار شهریاری: آذربایجان غربی توانایی تامین بخش عمده ای از نیازهای کشور را دارد
استاندار شهریاری با اشاره به ظرفیت های مرزی استان در برخورداری از ۶ پایانه و بازارچه مرزی و منطقه آزاد ماکو توانایی تامین بخش عمده ای از نیازهای کشور در شرایط تحریم را دارد گفت: کشور برای مدیریت شرایط امروز می تواند بر نقش آفرینی جدی آذربایجان غربی اعتماد کند.
  • شنبه 20 مهر 1398 ساعت 08:27
در دیدار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با استاندار شهریاری مطرح شد؛
مرکز آینده پژوهشی دریاچه ارومیه راه اندازی می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهتمام دولت برای احیای دریاچه ارومیه، مشارکت و همراهی مردم را نقطه قوت این امر دانست و گفت: خوشبختانه مردم امروز همراهی خوبی با برنامه های احیای دریاچه ارومیه دارند.
  • شنبه 20 مهر 1398 ساعت 08:25
رئیس کل بانک مرکزی فردا به آذربایجان غربی سفر می کند
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی  فردا جمعه (19 مهر) به آذربایجان غربی سفر می کند.
  • پنج شنبه 18 مهر 1398 ساعت 14:04
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و توسعه استان به ریاست استاندار آذربایجان غربی
در دومین جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان که با حضور استاندار آذربایجان غربی برگزار شد 24 طرح بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
  • پنج شنبه 18 مهر 1398 ساعت 13:49
استاندار آذربایجان غربی در نشست روسای اتاق های بازرگانی سراسر کشور:
حل مشکلات اقتصادی نیازمند همفکری با بخش خصوصی است/ اتاق های بازرگانی می توانند بسترساز استفاده از ظرفیت نخبگان در بخش خصوصی باشند
محمدمهدی شهریاری در نشست روسای اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور در ارومیه، نقش اتاق های بازرگانی و بخش خصوصی را در توسعه اقتصادی بسیار پراهمیت دانست و افزود: امروز تمام ارکان نظام بر این اعتقاد هستند که حل مشکلات اقتصادی کشور نیازمند توجه به بخش خصوصی و همچنین تعامل و همفکری بیشتر با این بخش است.
  • پنج شنبه 18 مهر 1398 ساعت 13:17
چهارمین جلسه شورای فنی
در جلسه شورای فنی استان اجرای طرح مطالعات شناسایی گسل‌های شهرهای ارومیه و خوی تصویب شد.
  • چهارشنبه 17 مهر 1398 ساعت 13:30