در جشنواره شهید رجائی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: مردمداری رکن اصلی مدیریت در دستگاه های اجرائی باید باشد/ تلاش مدیران در این شرایط سخت اقتصادی قابل تقدیر است
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش و همت مدیران و کارکنان دستگاه های اجرائی، خدمت کردن به مردم در این شرایط سخت اقتصادی را امری ارزشمند و ماندگار دانست و گفت: مردم داری باید رکن اصلی مدیریت باشد. حل مشکلات هرچند ساده مردم، در امید آفرینی و افزایش اعتماد به حاکمیت بسیار موثر خواهد بود.
  • دوشنبه 22 شهریور 1400 ساعت 08:04
در جلسه ضرورت ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی بیان شد؛
استاندار: نقشه راه بهبود ایمنی راه های آذربایجان غربی تدوین شود/ تعریض، آشکارسازی و نصب روشنایی در برخی محورها یک ضرورت جدی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به موقعیت مهم استان در فرآیندهای حمل و نقل داخلی و بین المللی، بر ضرورت تهیه نقشه راه بهبود ایمنی راه های استان تاکید کرد و گفت: این نقشه باید بر اساس اولویت های حمل و نقلی تدوین شود. مسئله ایمنی راه ها امروز یک مسئله مهم اجتماعی است.
  • یکشنبه 21 شهریور 1400 ساعت 08:13
روز یکشنبه 1400.06.21 انجام می گیرد؛
حضور فرماندار شهرستان شاهین دژ در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • شنبه 20 شهریور 1400 ساعت 11:57
استاندار:
از فعالیتهای توسعه محور دانشگاه آزاد در آذربایجان غربی حمایت می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت بهره گیری از برنامه های علمی و خلاقیت در راستای توسعه استان، دانشگاه آزاد را ظرفیتی مهم برای پایداری شکوفایی عنوان کرد و گفت: از فعالیتهای توسعه محور دانشگاه آزاد اسلامی بویژه در مقوله پژوهش حمایت می کنیم.
  • جمعه 19 شهریور 1400 ساعت 13:22
استاندار آذربایجان‌غربی:
سهم 70 درصدی استان از صادرات کشوری سیب/دستگاه‌های مربوطه از ایجاد ایستگاه‌های خرید و فروش سیب در کنار جاده‌ها جلوگیری کنند/اجازه تضییع حقوق کشاورزان را به کسی نمی‌دهیم
استاندار آذربایجان‌غربی ضمن انتقاد از دخالت برخی از کارخانجات در تعیین قیمت سیب، گفت: به هیچ فرد، دستگاه و کارخانه‌ای اجازه ضایع کردن حق کشاورزان را نخواهیم داد.
  • جمعه 19 شهریور 1400 ساعت 13:18
در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان شد؛
استاندار: هرگونه کوتاهی دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در پاسداشت هفته دفاع مقدس غیرقابل قبول است/ تبیین ویژگیهای دفاع مقدس باید فراتر از برنامه های صوری و رفع تکلیف باشد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به عنوان رویدادی افتخار آفرین در تاریخ این سرزمین، گفت: هرگونه کوتاهی دستگاه های اجرایی در پاسداشت این رویداد بزرگ غیرقابل قبول است.
  • پنج شنبه 18 شهریور 1400 ساعت 14:00
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
مردم جهت پیاده روی اربعین به مرزهای زمینی ایران-عراق مراجعه نکنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: هیچ گونه سفر زمینی از جمهوری اسلامی ایران به کشور عراق در زمان ایام اربعین حسینی وجود نخواهد داشت.
  • پنج شنبه 18 شهریور 1400 ساعت 13:59
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری:
آذربایجان غربی از لحاظ تعداد بانوان شهیده در رتبه سوم کشوری قرار دارد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به این‌که 684 نفر از زنان استان در طول هشت سال جنگ تحمیلی به شهادت رسیده‌اند، گفت: آذربایجان غربی از لحاظ تعداد بانوان شهیده در رتبه سوم کشوری قرار دارد.
  • چهارشنبه 17 شهریور 1400 ساعت 13:35
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی:
میزان کمک‌های مردم به بهزیستی افزایش یافته است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: میزان مشارکت‌های مردمی استان و بهزیستی در سال 99 نسبت به سال قبل از آن 13 درصد افزایش یافته که نشان از روحیه هم‌بستگی و همدلی مردم آذربایجان‌غربی است.
  • چهارشنبه 17 شهریور 1400 ساعت 13:21
<< < 2 3 4 5 6 7