استاندار شهریاری از سفر معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان غربی خبر داد
استاندار آذربایجان غربی گفت: اواخر هفته آینده معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت به استان سفر می کند.
  • پنج شنبه 31 مرداد 1398 ساعت 09:09
استاندار آذربایجان غربی :
امر به معروف و نهی از منکر باید با ظرافت و روشهای درست بیان شود
استاندار آذربایجان غربی گفت : امر به معروف و نهی از منکر نیاز به ظرافت و استفاده از ابزار و روشهای درست دارد تا منجر به نتیجه شود.
  • دوشنبه 28 مرداد 1398 ساعت 14:54
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی : هفته فرهنگی آذربایجان غربی آبان ماه سال جاری در شهر ارزروم ترکیه برگزار می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: هفته فرهنگی آذربایجان غربی آبان ماه سال جاری در شهر ارزروم ترکیه برگزار می شود.
  • دوشنبه 28 مرداد 1398 ساعت 13:06
استاندار شهریاری در آئین تقدیر از دست اندرکاران برگزاری هفته سوم لیگ ملتهای والیبال:
معرفی برجسته آذربایجان غربی و شهر ارومیه، بهبود نشاط اجتماعی،تقویت همدلی مسئولان و رونق گردشگری از دستاوردهای برگزاری موفق لیگ ملتها بود
ستاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه والیبال امروز توانسته نقش بسزایی در تقویت غرور ملی و نشاط اجتماعی و توسعه ورزش ایفا کند، برگزاری موفق هفته سوم لیگ ملتها در ارومیه را نقطه عطفی برای ورزش ایران و آذربایجان غربی دانست.
  • دوشنبه 28 مرداد 1398 ساعت 12:45
طرح جامع پدافند غیرعامل استان آذربایجان غربی تهیه می شود
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان غربی از تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل پدافند استان خبر داد.
  • یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 13:37
استاندار شهریاری در جشنواره ملی گردشگری:
ظرفیتهای بی نظیر گردشگری آذربایجان غربی با کمک دولت، بخش خصوصی و رسانه ها زمینه ساز اشتغال پایدار هستند
استاندار آذربایجان غربی صنعت گردشگری را به عنوان صنعتی درآمدزا و ارزآور برشمرد و با اشاره به ضرورت توجه به زیرساختهای گردشگری تصریح کرد: برای بهره مندی از تجارت منحصربفرد صنعت گردشگری ضمن تامین زیرساختهای فرهنگی و عمرانی به حمایت رسانه ها نیز نیازمندیم.
  • یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 08:34
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غرب
تجاری سازی تولیدات روستایی استان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر لزوم برنامه ریزی در جهت تجاری سازی تولیدات روستایی بویژه در بخش صنایع دستی تاکید کرد.
  • شنبه 26 مرداد 1398 ساعت 19:32
حجت الاسلام یونسی:
آذربایجان غربی نمایشگاه اقوام و ادیان است
مشاور رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با بیان اینکه آذربایجان غربی نمایشگاه اقوام و ادیان است، افزود: استان آذربایجان غربی الگوی بی نظیر وحدت و همدلی اقوام و ادیان است و مردمان این دیار همواره با آرامش و محبت در کنار هم زندگی می کنند.
  • شنبه 26 مرداد 1398 ساعت 19:19