در راستای بیمه مساکن روستایی؛
تفاهم نامه همکاری بین استانداری آذربایجان غربی و بیمه دانا امضا شد+ آلبوم تصویری
تفاهم نامه همکاری در زمینه بیمه مساکن روستایی در برابر حوادث بین حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی و مهدوی نیا عضو هیات مدیره بیمه دانا امضا شد.
  • چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 08:34
بازدید مصطفوی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از محل برگزاری مسابقات لیگ ملتهای والیبال 2019
مصطفوی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و هیات همراه با حضور در سیالن 6 هزار نفری ارومیه در جریان آخرین وضعیت این سالن برای میزبانی از لیگ ملتهای والیبال 2019 قرار گرفت.
  • سه شنبه 24 اردیبهشت 1398 ساعت 11:34
دیدار محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی با دریا اورس سفیر ترکیه در ایران
در این دیدار درخصوص روند توسعه صادرات ، گسترش مناسبات فرهنگی و روند بازگشایی مرز کوزه رش سلماس بحث و تبادل نظر شد.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 13:41
در کمیسیون ایمنی راههای استان
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی افزایش بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه راهسازی استان را خواستار شد
  • یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 ساعت 14:48
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خبر داد:
هیات اقتصادی و تجاری استان به اقلیم کردستان عراق اعزام می شود
رضا حسینی در جلسه کارگروه امور اقتصادی استان از اعزام هیات اقتصادی و تجاری استان به اقلیم کردستان عراق در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: در این سفر، ضمن تقویت ارتباطات و تعریف پروژه های مشترک با سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی اقلیم کردستان عراق، موانع و چالش های پیش روی توسعه روابط اقتصادی و تجاری نیز مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  • یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 ساعت 12:46
نخستین جلسه ستاد انتخابات استان برگزار شد
نخستین جلسه ستاد انتخابات استان صبح امروز با ریاست علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و با حضور روسای کمیته های ستاد در محل استانداری برگزار شد.
  • شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 13:58
حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان در محل سامانه سامد و پاسخگویی به سوالات و تماس های مردمی
سه تن از مدیران دستگاه های اجرایی استان برای پاسخگویی به سوالات و تماس های مردمی فردا در محل سامانه سامد حضور می یابند .
  • شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 09:14
آگهی فراخوان عمومی
در راستای سیاست های ستاد احیای دریاچه ارومیه و در اجرای مصوبات جلسه مورخ 14/12/97 کمیته راهبری فرهنگی و اجتماعی طرح احیای دریاچه ارومیه، استانداری آذربایجان غربی در نظر دارد فعالیت های فرهنگی و اجتماعی سال 1397 مصوب ستاد احیای دریاچه ارومیه را از طریق فراخوان عمومی به مجریان ذی صلاح فعالیت های فرهنگی و اجتماعی استان واگذار نماید
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 15:46
استاندار آذربایجان غربی :
مبارزه با مفسدین اقتصادی برای حفظ سرمایه های اجتماعی از مهمترین اقدامات حراست ها باشد/ حراست باید در کار خود، حفظ آبروی افراد را در نظر بگیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در شرایط سخت جنگ اقتصادی بسر می بریم گفت: سوء استفاده از بیت المال در هر اندازه و زمانی پسندیده نیست و امروز که در شرایط سخت جنگی قرار داریم باید بیش از پیش از بیت المال صیانت کرد.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 12:27
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
هدف از ارائه تسهیلات به روستائیان، ایجاد زنجیره تولید و اشتغال پایدار است/ رغبت به سرمایه گذاری در استان افزایش یافته است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی، هدف از ارائه تسهیلات به روستائیان را ایجاد زنجیره تولید و اشتغال پایدار دانست.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 11:00