اظهارات استاندار آذربایجان غربی در دوازدهمین جلسه کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی: وضعیت امروز دریاچه ارومیه رضایت مردم را در پی داشته است/ بازنگری در برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه مطالبه مردم آذربایجان غربی است
  • شنبه 25 آبان 1398 ساعت 08:45
معاون اول رئیس جمهور:
آذربایجان غربی می‌تواند از نظر تجاری استان اول کشور باشد/ نمی‌توانیم نسبت به وضعیت و سرنوشت دریاچه ارومیه بی تفاوت باشیم/ دریاچه ارومیه نماد هویتی و بخش مهمی از پیکر ایران است
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت‌های بزرگ و گسترده استان آذربایجان غربی در بخش‌های مختلف گفت: با وجود آنکه فعالیت استان آذربایجان غربی عمدتاً در حوزه کشاورزی است، اما ظرفیت‌های بسیار بزرگی در سایر بخش‌ها نیز دارد و می‌تواند از نظر تجاری استان نخست کشور باشد.
  • پنج شنبه 23 آبان 1398 ساعت 18:37
با حضور دکتر جهانگیری انجام شد؛ افتتاح رسمی استادیوم ۱۵ هزار نفری شهید باکری ارومیه
استادیوم ۱۵ هزار نفری شهید باکری ارومیه که با صرف هزینه ۵۰ میلیارد تومانی ساخته شده است، با حضور معاون اول رئیس جمهور به شکل رسمی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  • پنج شنبه 23 آبان 1398 ساعت 18:33
اظهارات محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در آیین افتتاح استادیوم 15 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید باکری ارومیه
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در آیین افتتاح استادیوم 15 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید باکری ارومیه که با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد گفت: استان آذربایجان غربی در شاخص های اقتصادی مهمی چون کاهش نرخ بیکاری، کاهش تورم، رشد سرمایه گذاری، رشد صادرات، رشد نرخ مشارکت اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار رتبه های برتر کشوری را به خود اختصاص دهد. این محقق نمی شد مگر با وحدت و همراهی مردم و توجه ویژه دولت تدبیر و امید.
  • پنج شنبه 23 آبان 1398 ساعت 18:25
آلبوم تصویری/ افتتاح فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) میاندوآب
فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) میاندوآب با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت و درمان و استاندار آذربایجان غربی به طور رسمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
  • پنج شنبه 23 آبان 1398 ساعت 14:25
دکتر جهانگیری تصریح کرد:
طرح تحول سلامت گامی در جهت اجرای عدالت در کشور است/ باید مراقبت کنیم تا تجربه و توان مدیریتی کشور بیجا تخریب نشود/ اقدامات اثرگذار دولت تدبیر و امید در حافظه ملت باقی خواهد ماند/ آذربایجان غربی نماد ه
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت از مهمترین برنامه‌های دولت برای پاسخ به یکی از جدی‌ترین نیاز‌های مردم در زمینه عدالت و برخورداری از امکانات درمانی و بهداشتی برابر است، اظهار داشت: اجرای این طرح در شرایط سختی شروع شد، اما با همت دولتمردان و تلاش جامعه پزشکان و سلامت کشور دستاورد‌های بسیار مثبتی داشت که به کاهش سهم مردم از هزینه درمان و ساماندهی نظام سلامت و جلوگیری از سرگردانی مردم برای دریافت خدمات درمانی بهتر منجر شد.
  • پنج شنبه 23 آبان 1398 ساعت 14:18
با حضور دکتر جهانگیری انجام شد؛ افتتاح فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) میاندوآب
فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) میاندوآب با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت و درمان و استاندار آذربایجان غربی به طور رسمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
  • پنج شنبه 23 آبان 1398 ساعت 14:16
برگزاری اولین جلسه هیات رییسه پارلمان مشورتی بانوان استان
اولین جلسه هیات رییسه پارلمان مشورتی بانوان استان با حضور مدیرکل بانوان و خانواده استانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 23 آبان 1398 ساعت 10:56
<< < 3 4 5 6 7 8