پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز بهورز
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت دوازده شهریور روز بهورز پیامی صادر کرد.
  • شنبه 13 شهریور 1400 ساعت 08:22
در جلسه بررسی مشکلات شهرستان سلماس بیان شد؛
استاندار: امسال 700 میلیارد تومان برای تامین آب روستاهای آذربایجان غربی هزینه می شود/ 23 کیلومتر راه روستایی در سلماس آسفالت خواهد شد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در سالجاری 700 میلیارد تومان برای تامین آب روستایی با اولویت روستاهای دچار تنش آبی هزینه می شود گفت: تامین آب شرب روستاهای زیر20 خانوار و روستاهایی که بر اثر خشکسالی دچار تنش آبی شده اند از اولویت های سالجاری بشمار می رود.
  • جمعه 12 شهریور 1400 ساعت 08:21
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی:
ماهانه بیش‌از 4 میلیون قطعه جوجه‌ریزی در استان صورت می‌گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به بیش‌از 4 میلیون جوجه‌ریزی در استان در طول یک‌ماه، گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در ارتباط با این موضوع وجود نداشته و جوجه‌ریزی ماه‌های آینده به‌خوبی انجام می‌گیرد.
  • پنج شنبه 11 شهریور 1400 ساعت 08:19
روز چهارشنبه 1400.06.10 انجام می گیرد؛
حضور فرمانداران شهرستان های شوط و تکاب در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • چهارشنبه 10 شهریور 1400 ساعت 11:06
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
مردم و مسئولان در همه حال پشتیبان نظام و رهبری هستند/همگان نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اهتمام بورزند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: علی رغم تمامی توطئه دشمنان مردم و مسئولان همیشه پشتیبان رهبری و نظام اسلامی هستند.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 11:48
با افتتاح گازرسانی به دو روستا؛
میاندوآب نخستین شهر سبز آذربایجان‌غربی شد
با گازرسانی به دو روستای میاندوآب 100 درصد خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده و به نخستین شهرستان سبز استان تبدیل گردید.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 10:14
به مناسبت هفته دولت‌؛
بازگشایی تقاطع غیرهمسطح زیرگذر نازلو و ٣ کیلومتر از بزرگراه بین‌المللی ارومیه_سرو با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
همزمان با هفته دولت، 5 کیلومتر و ٢٠٠ متر از بزرگراه بین‌المللی ارومیه_سرو به ارزش ٢٩5 میلیارد ریال با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی افتتاح شد.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 10:13
در جلسه بررسی مشکلات پروژه های سرمایه گذاری عنوان شد؛
استاندار: اصلاح نگرش مدیران آذربایجان غربی نسبت به سرمایه گذاری یک ضرورت جدی است/ جذب سرمایه گذاری با رویه های فعلی اداری جهش پیدا نمی کند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت اصلاح نگاه مدیران استانی به اهمیت سرمایه گذاری برای بهبود شاخص های توسعه و ایجاد اشتغال گفت: متاسفانه به دلایل مختلف از جمله بروکراسی اداری و قوانین زائد، مدیران اهمیت حضور سرمایه گذاری را به خوبی درک نمی کنند.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 10:13