تاکید معاون استاندار آذربایجان غربی بر تسریع در بازنگری طرح جامع ارومیه
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در جلسه مشترک ستاد بازآفرینی شهری پایدار و کمیسیون ماده ۵ با بیان این‌که بازنگری در طرح جامع ارومیه باید براساس جوابگویی به نیازهای محلی انجام شود، گفت: تعیین تکلیف الحاقات اراضی شهر ارومیه و ابلاغ نقشه‌های اجرایی طراحی شهری یکپارچه اراضی پادگان لشکر ۶۴ در بحث عمران و توسعه شهر ارومیه حرف اول را می‌زند.
  • سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 10:10
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت نماینده پیشین شهرستانهای سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت محمد کریمیان نماینده شهرستان های سردشت و پیرانشهر در دوره های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
  • دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 20:30
در کمیسیون ایمنی راهها عنوان شد؛
معاون استاندار: محورهای روستایی آذربایجان غربی ایمن سازی می شود/ لزوم رفع نواقصات جاده ای برای کاهش تصادفات
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از ایمن سازی راههای روستایی خبر داد و گفت: به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی راههای روستایی، ۵ برنامه عملیاتی از جمله اصلاح نقاط پرحادثه در راههای روستایی در دستور کار قرار می گیرد.
  • دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 20:29
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار : 51درصد از تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در آذربایجان غربی پرداخت شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت : 51درصد از تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در استان پرداخت شده است.
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 13:16
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی شهادت دو مرزبان غیور در سردشت و ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در پیامی شهادت دو تن از مرزبانان رشید مرزبانی استان را تبریک و تسلیت گفت.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 22:28
در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: کاهش بیماری کرونا در گرو اجرای دقیق محدودیت هاست/ مدیران نباید در اجرای دورکاری سلیقه ای عمل کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برای کنترل سیر صعودی بیماری کرونا محدودیت های ویژه ای اجرایی شده است گفت: در صورتی که فرمانداران و دستگاه های مسئول بر اجرای دقیق این محدودیت ها نظارت جدی نداشته باشند روند بیماری غیرقابل کنترل خواهد بود.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 20:50
معاون استاندار آذربایجان غربی:
مشکلی از بابت تامین آرد وجود ندارد/ متولیان امر باید با تجربه از سالیان قبل پیش بینی های لازم برای تامین کالاهای اساسی را داشته باشند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات اخیر در بحث تأمین نان که در سطح استان پیش آمده، گفت: مشکلی از بابت تامین آرد وجود ندارد و مسئولان باید با پیش‌بینی‌های لازم از بروز مشکل در تأمین کالاهای اساسی جلوگیری کنند.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 18:30
دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی در آذربایجان غربی تمدید شد
این مصوبه از ۱۹ تا ۲۵ مهر ماه سالجاری نیز با اولویت کارکنان دارای بیماری های زمینه ای و بانوان دارای فرزند خردسال تمدید شد.
  • جمعه 18 مهر 1399 ساعت 00:42
محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر تمدید شد
ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تمدید محدودیت های کرونایی به مدت یک هفته دیگر از ۱۹ تا ۲۵ مهر ماه در آذربایجان غربی موافقت کرد.
  • پنج شنبه 17 مهر 1399 ساعت 16:23
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت یکی از کارکنان فرمانداری ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت "آرش علیزاده" از کارکنان فرمانداری شهرستان ارومیه بر اثر کرونا را تسلیت گفت.
  • چهارشنبه 16 مهر 1399 ساعت 18:48
<< < 4 5 6 7