استاندار آذربایجان غربی در جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه:
استقبال پرشور مردم استان از رئیس جمهور بازتاب ملی و بین المللی داشت/ مدیران و فرمانداران، خوش رفتاری با مردم، مبارزه با فساد و حفاظت از حقوق بیت المال را جزو اولویت های کاری خود قرار دهند
استاندار آذربایجان غربی گفت: استقبال مردم استان از رئیس جمهور،  استقبال از یک شخص و یا جناح نبود، بلکه این استقبال به معنای حمایت از نظام جمهوری اسلامی بود و بازتاب ملی وبین المللی داشت.
  • سه شنبه 6 آذر 1397 ساعت 13:00
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در کارگروه غارشناسی استان بر محافظت ازغارها در مقابل تغییرات زیست محیطی تاکید کرد
پیمان آرامون درکارگروه غارشناسی گفت: غارهای موجود در استان از جمله غار سهولان به جهت نوع ساختار شکل گیری غار، حیات وحش و آثار طبیعی بکری که دارند از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در نوع خود در کشور و جهان کم نظیر می باشند که باید با حساسیت و کارکارشناسی نسبت به نگهداری ، حفاظت از این مواهب الهی و آثار طبیعی اقدام کرد .
  • دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 02:00
آماده باش جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در پی وقوع زلزله
در پی وقوع زمین لرزه شب گذشته در کرمانشاه تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی به حالت آماده باش درآمدند.
  • دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 00:00
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی
تقویت زیرساختها، نتیجه سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به استقبال پرشور مردم استان از کاروان تدبیر و امید و نقش اثرگذار آن در معادلات بین المللی گفت: ارتقای زیرساخت ها با زمینه سازی برای اجرای دهها هزار میلیارد ریال طرح در حوزه های مختلف از جمله مهمترین نتایج سفر رییس جمهوری طی هفته گذشته به استان بوده است.
  • دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 00:00
تعاونی های آذربایجان غربی گوشت را بدون محدودیت توزیع کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه نظارت بر بازار باید با جدیت بیشتری انجام شود، گفت: تعاونی های دولتی این استان با هدف رفع نیازهای بازار بدون محدودیت گوشت سهمیه ای را در اختیار مردم قرار دهند.
  • دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 00:00
زمین لرزه کرمانشاه در آذربایجان غربی خسارت نداشت
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی با اشاره به وقوع زلزله 6.4 ریشتری در استان کرمانشاه، گفت: بر اساس گزارش فرمانداری ها و هلال احمر این زلزله تاکنون در سطح این استان خسارتی نداشته است.
  • دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 00:00
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی هفته وحدت را تبریک گفت
بی‌شک آن زمان که خداوند سبحان در دایره امکان، خلقت آخرین حلقه انبیاء، مایه مسرت اولیاء و غایت آمال اوصیاء، محمد مصطفی (ص) را رقم زد زمین، آسمان و تمامی کائنات به احترام وجودش کلامی جزء «فتبارک الله احسن الخالقین» بر زبان نیاوردند و آن‌گاه که مردم را بر محور کلام برحق و آسمانی «قولوا لا اله الا الله تفلحوا» گردهم آورند وحدت امت در دایره دین جهان‌شمول اسلام ارائه شد که تا ابد زنده و پایدار بماند.
  • یکشنبه 4 آذر 1397 ساعت 00:00
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در نشست خبری:
​​​​​​​5000شغل در طرح های افتتاحی سفر هیات دولت به آذربایجان غربی ایجاد شد
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: پنج هزار فرصت شغلی در طرح های افتتاحی بخش دولتی و خصوصی سفر هفته گذشته رییس جمهوری و هیات دولت به استان تثبیت و ایجاد شد.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 20:30
معاون اقتصادی استاندار در نشست خبری:
ارتقای زیرساخت ها نتیجه مهم سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی است
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به استقبال پرشور مردم استان از کاروان تدبیر و امید و نقش اثرگذار آن در معادلات بین المللی گفت: ارتقای زیرساخت ها با زمینه سازی برای اجرای دهها هزار میلیارد ریال طرح در حوزه های مختلف از جمله مهمترین نتایج سفر رییس جمهوری طی هفته گذشته به استان بوده است.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 20:00
هدیه ای از جنس امید؛
رشد جهشی شاخص های سلامت در سرزمین اقوام و ادیان
عقب ماندگی های بخش سلامت آذربایجان غربی، موسوم به سرزمین اقدام وادیان، در سال های اخیر، به همت دولت تدبیر و امید ترمیم شده و سرزمین اقوام و ادیان الهی در آستانه جهشی بزرگ در شاخص های بهداشتی و درمانی است؛ جهشی که با بهره برداری از طرح های بیمارستانی و ارجاعی در کنار توسعه مراکز بهداشتی به ظهور می رسد و این استان را به یکی از مقصدهای گردشگری سلامت تبدیل می کند.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 08:38