روز دوشنبه 1400.08.17 انجام می گیرد؛
حضور مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 13:09
استاندار آذربایجان غربی:
نقش مرزبانان در دفاع از ایران اسلامی بی‌بدیل است/مشکلات مرزی استان مرتفع می‌شود
استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر شناسایی مشکلات مرزی، خاطر نشان کرد: با استفاده از توان و ظرفیت‌های ملی، مشکلات موجود در مرزهای استان برطرف می‌شود.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 11:45
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
روند توسعه و توجه به مناطق محروم شتاب می گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه و توجه ویژه دولت به محرومیت زدایی و توسعه مناطق روستایی، گفت: با توجه ویژه دولت، روند توسعه و پیشرفت در مناطق روستایی، شتاب می گیرد.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 08:58
استاندار آذربایجان غربی:
پزشکان و کادر درمان در صف اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند/ کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جامعه قابل قبل نیست/ از تمامی ظرفیت های ملی برای اتمام پروژه های درمانی استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش شبانه روزی پزشکان و اعضای کادر درمان استان در درمان بیماران و مقابله با بیماری کرونا ، اظهار داشت: پزشکان و کادر درمان در صف اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند وما قدردان تلاش و زحمات آنان هستیم.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 22:00
استاندار آذربایجان غربی:
از ظرفیت های متنوع سرمایه گذاری در اجرای و اتمام طرح ها استفاده شود/ مدیران به دنبال جذب اعتبارت ملی باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی برای اجرای همه طرح ها محدود است، گفت: باید از ظرفیت های متنوع سرمایه گذاری در حوزه های مختلف استفاده شود.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 21:58
اعطای اعتبارنامه اعضای هیئت مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی
مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هیئت مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی در سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، شهردار ارومیه و جمعی از مسئولان برگزار شد.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 21:57
استاندار آذربایجان‌غربی:
کمیته ساماندهی سیب در استان ایجاد شود/توسعه صنایع بسته‌بندی و سورتینگ پیگیری شود/آذربایجان‌غربی باید قطب نخست صنایع تبدیلی سیب در کشور و منطقه باشد /وضعیت سیب‌های صنعتی تعیین تکلیف شود
استاندار آذربایجان‌غربی خواستار نقش‌آفرینی رسانه‌ها در انعکاس اخبار مثبت از سطح استان به‌ویژه بحث سیب شد و گفت: موضوع تلنبار سیب در کنار جاده‌ها و انعکاس اخبار و تصاویر مربوط به آن در حالی صورت می‌گیرد که سرنوشت بیش‌از یک میلیون و 200 هزار تن سیب تعیین تکلیف شده است ازاین‌رو رو انتظار می‌رود مطالب و اخبار امیدبخش نیز به مردم منعکس شوند.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 21:56
معاون استاندار آذربایجان‌غربی: خسارت سیل مهاباد به سرعت برآورد شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: میزان خسارت های وارد شده به بخش های مختلف ناشی از سیل در شهرستان مهاباد باید به سرعت برآورد و برای ارایه گزارش به رییس جمهوری آماده شود.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 08:34
<< < 5 6 7 8 9 10