تاکید معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر رعایت اصول مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانت داری و بیطرفی در برگزاری انتخابات توسط فرمانداران
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی  رعایت اصول مشارکت حداکثری ، قانون مداری ، امانت داری و بیطرفی در برگزاری انتخابات مجلس یازدهم را سرلوحه برنامه های فرمانداران استان عنوان نمود .
  • دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 09:49
دیدار مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با خانواده مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور در منزل مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی کارمند فقید روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی با این خانواده دیدار و گفتگویی صمیمانه داشت.
  • یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ساعت 09:23
دیدار اعضای ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه استان با محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی
اعضای ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان با محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی دیدار کردند.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 14:22
اطلاعیه شماره (1) ستاد انتخابات کشور:
مسئولان برای شرکت در انتخابات مجلس تا 16 خرداد استعفا دهند
مقامات مندرج در ماده 29 قانون انتخابات می بایست تا 16 خرداد ماه جاری از سمت خود استعفاء داده و استعفای آنان تا آن تاریخ مورد پذیرش قرار گرفته باشد تا مشمول تبصره 3 همان ماده قرار گیرند.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 13:48
برگزاری پنجمین جلسه شورای معادن استان به ریاست حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی
پنجمین جلسه شورای معادن استان به ریاست حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 14:19
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تاکید کرد:
ضرورت ساماندهی مراکز خرید و فروش میوه های فصلی در حاشیه جاده ها
رضا حسینی در جلسه ساماندهی مراکز خرید و فروش میوه های فصلی در حاشیه جاده ها که در محل استانداری برگزار شد، گفت: در فصل پیش رو متاسفانه عده ای در حاشیه جاده ها و در فضاهای غیربهداشتی، اقدام به خرید و فروش میوه های فصلی می کنند که با توجه به مشکلات ایجاد شده ضرورت دارد این مراکز ساماندهی شوند.
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 13:57
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در جلسه بررسی منابع اعتباری بخش کشاورزی تاکید کرد :
ضرورت هدایت منابع به سمت پروژه های اشتغالزا و دارای زنجیره ارزش افزوده در بخش کشاورزی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بر لزوم هدایت منابع به سمت پروژه های اشتغالزا و دارای زنجیره ارزش افزوده در بخش کشاورزی تاکید کرد
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 12:07
معاون استاندار: مجاهدت های حجت الاسلام حسنی از حافظه تاریخی ملت ایران پاک نمی شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مرحوم حجت الاسلام شیخ غلامرضا حسنی به عنوان یک الگو در تاریخ آذربایجان مطرح است، گفت: مجاهدت های این شخصیت بزرگوار از حافظه تاریخی ملت ایران پاک نمی شود.
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 11:13
استاندار آذربایجان غربی:
مشکل مالیاتی واحدهای تولیدی آذربایجان غربی حل می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: واحدهای تولیدی این استان که به دلیل مشکل مالیاتی تحت فشار است مورد بررسی قرار می گیرد تا پس از ارزیابی، تدابیر لازم برای رفع این مشکل اندیشیده شود.
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 10:21