اطلاعیه
  • جمعه 28 آذر 1399 ساعت 16:24
در برنامه زنده تلویزیونی ساغلیق و یاشایش عنوان شد؛
استاندار: با پروژه های به بهره برداری رسیده و در حال افتتاح شاخص برخورداری آذربایجان غربی در تخت بیمارستانی و سلامت از میانگین کشوری فراتر می رود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا گفت: تداوم همکاری خوب مردم استان مانع شکل گیری موج چهارم کرونا که به مراتب سخت تر است خواهد شد. رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای دقیق محدودیت ها راه مقابله با کروناست.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 22:39
مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی:
کنگره ملی تجلیل از ۱۷۰۰۰ زن شهیده، جانباز و آزاده در بهمن ماه برگزار می شود
نخستین جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ملی تجلیل از ۱۷۰۰۰ زن شهیده، جانباز و آزاده با حضور مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری و مشاور استاندار در امور ایثارگران تشکیل شد.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 18:16
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار: آذربایجان غربی کماکان پیشتاز بهبود محیط کسب و کار کشور است/ ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شده است/ رفع موانع صادراتی یک اولویت جدی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج پایش محیط کسب و کار فصل بهار و تابستان امسال توسط اتاق بازرگانی ایران گفت: در بهار استان رتبه یک و در تابستان نیز رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که در زمستان سال قبل نیز رتبه دوم را کسب کرده بودیم.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 22:49
در راستای توسعه کشاورزی؛
امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در آذربایجان غربی
در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی، معاونین وزیر جهاد کشاورزی و سرمایه گذار خارجی تفاهمنامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در حوزه سورتینگ و بسته بندی به امضا رسید.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 18:18
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
امسال ۱۵ هزار نفر از سربازان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را فرامی‌گیرند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه، گفت: تا پایان سال ۱۵ هزار نفر از سربزان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را در رشته‌های مختلف فرامی‌گیرند.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 12:40
در مجمع نمایندگان آذربایجان غربی عنوان شد؛
استاندار: نمایندگان آذربایجان غربی از ظرفیت کمیسیون تلفیق مجلس برای افزایش اعتبارات پروژه های ملی استفاده کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه ارزنده نمایندگان استان در مجلس گفت: با توجه به اینکه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ به زودی در مجلس شروع می شود لذا نمایندگان می توانند برای تقویت جایگاه مطلوب استان در لایحه و افزایش اعتبارات پروژه های ملی و طرح های مطالعاتی جدید از ظرفیت کمیسیون تلفیق بهره بگیرند.
  • سه شنبه 25 آذر 1399 ساعت 22:19