در نشست ساخت مسکن برای نیازمندان عنوان شد؛
استاندار: ۲ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان و محرومین با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در آذربایجان غربی احداث می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت تامین مسکن برای نیازمندان و محرومین گفت: با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۲ هزار واحد مسکونی در سه شهر ارومیه، خوی و مهاباد احداث می شود.
  • چهارشنبه 30 مهر 1399 ساعت 10:00
در دیدار با سرمایه گذار خارجی؛
استاندار آذربایجان غربی: مدیران در روند جذب سرمایه گذاری نباید تعلل کنند/ شکوفایی ظرفیت های کشاورزی استان با سرمایه گذاری محقق می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذاری در توسعه پایدار استان گفت: تسهیل روند سرمایه گذاری و حذف سازوکارهای زائد اداری باید مورد توجه مدیران استان باشد.
  • سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 21:29
استاندار: واحد تولیدی ماسک فیلتردار در آذربایجان‌غربی به بهره‌برداری می‌رسد
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: واحد تولیدی ماسک فیلتردار N٩۵ با ظرفیت تولید ماهانه ۶ میلیون عدد ماسک، روز پنجشنبه این هفته در شهرستان خوی به بهره‌برداری می‌رسد.
  • سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 13:51
نمکی:
به عنوان وزیر بهداشت به تنهایی نمی توانم این وضعیت را جمع کنم
وزیر بهداشت با بیان اینکه من در میان مردم حضور دارم، می‌روم می‌بینم نانوا می‌گوید چه کنم همه بیرون در هم و بدون فاصله گذاری هستند. ایها الناس بدانید که من به عنوان وزیر بهداشت نمی توانم به تنهایی این اپیدمی و وضعیت را جمع کنم و جمع کردن آن اصل بسیار فراتر از این می‌خواهد. روزی چند اتوبوس از مرزهای جنوب شرق این سرزمین را با انواع آلودگی طی می‌کند و به چالدران می‌آید.
  • سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 13:46
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی از پیشنهاد برای اختصاص ۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه های بیمارستانی در استان خبر داد
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: پیشنهاد دادیم امسال از محل اعتبارات توازن منطقه ای ۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه های بیمارستانی که پیشرفت بالایی دارند اختصاص یابد.
  • سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 13:39
وزیر بهداشت: نگرانم به سیاه چاله کرونا بیفتیم/ لزوم همدلی مردم برای عبور از اپیدمی کرونا
وزیر بهداشت گفت: زمانی که گزارش درباره وضعیت کرونا را می‌خوانم استرس می‌گیرم که نکند در سیاه چاله‌ای بیفتیم که خروج از آن بسیار صعب و دشوار است.
  • سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 13:37
وزیر بهداشت:
واکسن ایرانی کرونا اواسط آبان وارد مرحله آزمایش انسانی می‌شود
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسن ایرانی کرونا مراحل آزمایش حیوانی را رد کرده و از اواسط آبان ماه امسال وارد مرحله آزمایش انسانی می‌شود.
  • سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 13:37
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: 51 درصد از اعتبارات حوزه تسهیلات کرونایی در استان پرداخت شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: 51 درصد از اعتبارات اختصاص یافته به استان در حوزه تسهیلات کرونایی پرداخت شده است.
  • سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 12:33