مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری:
شوراهای اسلامی، تجلی اراده مردمی در اداره امور کشور است
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری به مناسبت روز ملی شوراها و هفته معلم با اعضای شورای اسلامی روستاهای ممکان و سیدان و معلمین این دو منطقه در صومای برادوست دیدار و از زحمات آنها قدردانی نمود.
  • سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 ساعت 11:41
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی :معلمان پیشگامان مشارکت های اجتماعی هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: معلمان در تقویت اعتماد ملی و مشارکت اجتماعی در جامعه نقش بی بدیلی ایفا می کنند و پیشگام هستند.
  • دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 14:06
جلسه هماهنگی میزبانی ارومیه در لیگ ملت‌های والیبال 2019 برگزار شد
جلسه هماهنگی میزبانی ارومیه در لیگ ملت های والیبال 2019،  امروز با ریاست علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان استانی در محل استانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 14:06
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی : طرح رونق اقتصادی آذربایجان غربی تا 10 اردیبهشت تکمیل می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه طرح رونق اقتصادی آذربایجان غربی تا 10 اردیبهشت تکمیل می شود، گفت: این طرح با همکاری دستگاه های اجرایی در حال تکمیل است و وظیفه هر دستگاه را با افق سه ساله ترسیم می کند.
  • دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 10:12
استاندار آذربایجان غربی:
تشکیل شوراها در جهت استقرار حکومت مردمی در کشور است/ ایستادگی مردم ایران در برابر تحریم های درس بزرگی برای دیگر کشورها است/ با تدابیر اندیشیده شده در برابر تحریم ها ایستادگی می کنیم/ در آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی: تشکیل شوراها در جهت استقرار حکومت مردمی در کشور است/ ایستادگی مردم ایران در برابر تحریم های درس بزرگی برای دیگر کشورها است/ با تدابیر اندیشیده شده در برابر تحریم ها ایستادگی می کنیم/ در آذربایجان غربی شاهد کاهش بیکاری هستیم/ از ظرفیت های استان برای جذب سرمایه گذاری استفاده می کنیم/ عزم جدی برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در این استان وجود دارد/ میزان آب دریاچه ارومیه حدود سه میلیارد مترمعکب افزایش یافته است
  • یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 ساعت 16:26
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی:
شوراهای اسلامی اجرای طرح های عمرانی و خدماتی مطابق با ضوابط فنی را از شهرداری ها مطالبه کنند.
  • یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 ساعت 16:20
همایش هم اندیشی برنامه آمایش استان آذربایجان غربی در روز پنجشنبه 12 اردیبهشت در ارومیه برگزار می شود
حضرتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: همایش هم اندیشی برنامه آمایش استان آذربایجان غربی در روز پنجشنبه 12 اردیبهشت در ارومیه برگزار می شود.
  • یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 ساعت 14:32
بازدید مدیرکل بانوان و خانواده استانداری از مرکز جامع توانبخشی سالمندان فردوس ارومیه
همزمان با هفته سلامت ، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از سالمندان مرکز جامع توانبخشی سالمندان فردوس ارومیه دیدار و دلجویی نمود.
  • یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 ساعت 14:09
با هماهنگی دفتر بازرسی استانداری و در جهت پاسخگویی به سوالات شهروندان انجام گرفت:
حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری، مدیرکل بهزیستی و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در مرکز ارتباطات مردمی "سامد"
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان، مدیرکل بهزیستی و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان امروز با هماهنگی دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری و در جهت پاسخگویی به سوالات و رسیدگی به مشکلات شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی "سامد" استانداری آذربایجان غربی حضور یافتند.
  • یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 ساعت 13:41
<< < 7 8 9 10 11