رئیس قوه قضاییه در آذربایجان غربی:
مبارزه با فساد در نظام اسلامی سربازان و سرداران فراوانی دارد من هم یک سرباز نظام هستم و پرچمدار، خود رهبری است
رئیس قوه قضاییه گفت: مبارزه با فساد در نظام اسلامی سربازان و سرداران فراوانی دارد من هم یک سرباز نظام هستم و پرچمدار، خود رهبری است.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 14:45
ایستادگی در مقابل جریان‌های ضدانقلاب، افتخار مردم آذربایجان‌غربی است
رییس قوه قضاییه گفت: آذربایجان‌غربی افتخارات بزرگی را در طول تاریخ خود دارد که سلحشوری، ایستادگی و مقاومت در مقابل جریان‌های ضدانقلاب از مهمترین افتخارات مردم این استان است.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 14:45
آیت الله رئیسی در جلسه شورای توسعه امنیت پایدار غرب و شمال غرب:
رسیدگی به معیشت مرزنشینان یکی از مولفه ‎های اصلی تامین امنیت مرزهاست
رئیس قوه قضاییه گفت: در مقوله تبادلات مرزی، موضوع تجهیز گمرکات به دستگاه های کنترلی الکترونیکی پیشرفته از ضروریات است.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 14:44
آذربایجان غربی؛ مقصد بیست و سومین سفر استانی رئیس قوه قضاییه
رئیس قوه قضاییه در بیست و سومین سفر استانی خود، امروز پنجشنبه در راس یک هیات عالی قضایی به استان آذربایجان غربی سفر می‌کند.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 08:01
در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان شد؛
استاندار: تعاونی های مرزنشین آذربایجان غربی برای کمک به اقتصاد کشور در رفع تحریم ها باید قانون را ملاک عمل قرار دهند/ صدور ۱۷ هزار کارت کولبری
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش تعاونی های مرزنشینان در کمک به اقتصاد کشور برای دور زدن تحریم ها گفت: ملاک اول در فعالیت تعاونی های مرزنشینان عمل به قانون است.
  • سه شنبه 12 اسفند 1399 ساعت 21:15
در جلسه شورای منابع طبیعی عنوان شد؛
استاندار: زراعت چوب به عنوان یکی از کشت های جایگزین محصولات پرآب در آذربایجان غربی باید پیگیری شود/ حفاظت از عرصه های منابع ملی نیازمند یک برنامه منجسم توام با همکاری مردم است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر استفاده بهینه از ظرفیت های استان در راستای افزایش سرانه درآمدی و اشتغال، خواستار توجه دستگاه های متولی به مبحث زراعت چوب به عنوان یک اقتصاد پردرآمد شد و گفت: جهاد کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان دو نهاد متولی در صیانت از عرصه های ملی و ترویج کشاورزی نوین موظف به اجرایی ساختن زراعت چوب به عنوان کشت جایگزین محصولات آب بر هستند.
  • سه شنبه 12 اسفند 1399 ساعت 13:56
اطلاعیه شماره شش ستاد انتخابات کشور صادر شد
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره شش خود زمان بندی و جزئیات ثبت نام الکترونیک و حضوری داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر را اعلام کرد.
  • سه شنبه 12 اسفند 1399 ساعت 00:26
دادستان دیوان محاسبات کشور:
دیوان محاسبات به دنبال پرونده سازی نیست/ تقویت نظارت ها موجب افزایش اعتماد مردمی می شود/ از مدیران ریسک پذیر حمایت می کنیم
دادستان دیوان محاسبات کشور با اشاره به اینکه دیوان محاسبات کثرت تشکیل پرونده را برای خود افتخار نمی داند گفت: به دنبال پرونده سازی نیستیم بلکه سعی داریم در مسیر قانون کمک حال مدیران برای صیانت از بیت المال باشیم.
  • دوشنبه 11 اسفند 1399 ساعت 08:37
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
پزشکان و کادر درمانی در خط اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند/ مردم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و محدودیت های را جدی بگیرند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جامعه سلامت کشور و استان ، گفت: پزشکان و کادر درمانی همچون رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در خط اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند.
  • دوشنبه 11 اسفند 1399 ساعت 08:36
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی:
۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای جهش تولید پرداخت می‌شود/۴۲۱ پروژه اقتصادی در سال‌جاری در استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت/۱۵۵ پروانه بهره‌برداری در بخش صنعت صادر شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی از عملیاتی شدن پرداخت ۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای جهش تولید خبر داد و گفت: در طول خدمت دولت‌های یازدهم و دوازدهم مجموع سرمایه‌گذاری‌های داخلی انجام شده در آذربایجان‌غربی منجر به صدور یک‌هزار و ۳۶۶ پروانه بهره‌برداری در بخش صنعت با اعتباری بالغ‌بر ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و ۱۵ هزار و ۷۰۰ نفر فرصت شغلی شده است.
  • دوشنبه 11 اسفند 1399 ساعت 08:35