ادای احترام استاندار آذربایجان غربی به مقام شامخ شهدای شهرستان خوی + تصاویر
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در دوازدهمین سفر شهرستانی، با استقبال مردم و مسئولان شهرستان خوی وارد این شهرستان شد.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 08:50
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار : خوی مقصد دوازدهمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی گفت :استاندار آذربایجان غربی در دوازدهمین سفر شهرستانی خود، روزهای سه شنبه و چهارشنبه (17 و 18 خرداد 1401) میهمان مردم شهرستان خوی خواهد بود.
  • دوشنبه 16 خرداد 1401 ساعت 16:10
پیام استاندار آذربایجان غربى به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15خرداد
پیام استاندار آذربایجان غربى به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15خرداد
  • پنج شنبه 12 خرداد 1401 ساعت 14:00
یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛
آلبوم تصویری/بازدید استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه
در بیست و پنجمین یکشنبه های حمایت از تولید و تحقق شعار سال استاندار آذربایجان‌غربی صبح امروز از دو واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه بازدید کرد.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 13:02
پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی به مناسبت حادثه تلخ تخریب بخشی از ساختمان متروپل آبادان و از دست دادن تعدادی از هم میهنان عزیزمان در این حادثه‌
پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی به مناسبت حادثه تلخ تخریب بخشی از ساختمان متروپل آبادان و از دست دادن تعدادی از هم میهنان عزیزمان در این حادثه‌
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 12:10
ابراهیمی: تبیین اقدامات دولت سیزدهم از وظایف مهم روابط عمومی‌ها است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تبیین اقدامات دولت سیزدهم از وظایف مهم روابط عمومی‌هاست، گفت: هر میزان در این زمینه موفق عمل شود، بهتر می‌توان جامعه هدف را در اجرای سیاست‌ها و اهداف راهبردی نظام همراه کرد.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 09:24
مقدسی: در تامین کالاهای اساسی کشور هیچگونه مشکلی نداریم
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک کشور گفت: یکی از دلایل جدی دولت برای ساماندهی نرخ ارز، جلوگیری از قاچاق و خروج کالاهای اساسی از کشور می باشد.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 09:23
استاندار آذربایجان‌غربی:
تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است / آذربایجان غربی پیشران تحقق هدف گذاری تجارت بین ایران و ترکیه است / برای روانسازی فعالیت های گمرکی، مدیریت واحد در مرزها ضروری است
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، گفت: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها نه تنها عاملی برای پیشبرد اهداف نیست، بلکه به مانعی برای انجام کارها و توسعه نیز تبدیل شده است و می طلبد با ایجاد مدیریت یکپارچه و واحد در فعالیت های گمرگی استان، تجارت مرزی روانسازی شود.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 09:19
در احکامی جداگانه، استاندار آذربایجان غربی، بخشداران ایواوغلی و فیرورق خوی و دشتک چالدران را منصوب کرد.
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، طى احکامى جداگانه " بهمن ظاهر " را به عنوان "بخشدار ایواوغلی خوی"، "رضا کشتکار " را به عنوان "بخشدار فیرورق خوی" و " مهدیه موسوی " را به عنوان "بخشدار دشتک چالدران" منصوب کرد.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 13:17
دولت در کنار ملت؛
وزیری که پنج شبانه روز امدادگر شد
ساعت 12:40 دقیقه روز دوشنبه بود که ناگهان قسمتهایی از برج دو قلوی 11 طبقه متروپل آبادان فروریخت و به خبر یک رسانه های کشور تبدیل شد.
  • جمعه 6 خرداد 1401 ساعت 17:36
<< < 7 8 9