روز پنجشنبه ۹۹.۰۶.۰۶ انجام می‌گیرد؛
حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگوی سؤالات مردم خواهد بود.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 13:12
آلبوم تصویری؛
دیدار سفیر اتریش در ایران با استاندار آذربایجان غربی
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 12:23
آغاز ثبت نام افراد دارای مادر ایرانی و پدر خارجی برای دریافت شناسنامه ایرانی
مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری آذربایجان غربی از آغاز ثبت نام افراد دارای مادر ایرانی و پدر خارجی برای دریافت شناسنامه ایرانی خبر داد.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 12:05
در دیدار با استاندار آذربایجان غربی؛
سفیر اتریش در ایران: ارومیه برای اتریش همواره دروازه ای برای ورود به ایران است/ آرزوی دیرینه من سفر به آذربایجان غربی بود/ احترام متقابل و قابل پیش بینی دو مشخصه اصلی روابط تاریخی ایران و اتریش است
سفیر اتریش در ایران با بیان اینکه ارومیه برای اتریش همواره دروازه ای برای ورود به ایران بوده است گفت: گسترش روابط با آذربایجان غربی هدف عمده به این استان است. در مباحث کشاورزی، گردشگری و فنی و مهندسی مشتاق همکاری با آذربایجان غربی هستیم.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 10:59
در دیدار با سفیر اتریش در ایران؛
استاندار: آذربایجان غربی و اتریش می توانند در صنایع تبدیلی، کشاورزی ارگانیک و گردشگری همکاری داشته باشند/ مردم ایران همکاری کشورهای دوست در شرایط سخت تحریم را فراموش نمی کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره ویژگی های مشترک اتریش و آذربایجان غربی در کشاورزی ارگانیک،صنایع تبدیلی و گردشگری خواستاری همکاری مشترک در این زمینه ها شد و گفت: آمادگی داریم تا ضمن صادرات محصولات کشاورزی به اتریش از گردشگران این کشور در جاذبه های تاریخی و طبیعی استان میزبانی کنیم.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 10:58
در دیدار با سفیر اتریش در ایران؛
استاندار: آذربایجان غربی ظرفیت های ویژه ای برای برقراری و توسعه روابط فرهنگی و اقتصادی با اتریش دارد/ ایران و اتریش روابط قابل احترام و تاریخی با هم دارند/ نگاه جهانی به اتریش یک نگاه مثبت است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های ویژه استان در کشاورزی و فرهنگی تصریح کرد: آذربایجان غربی به جهت توانمندیهای ویژه اقتصادی از جمله محصولات کشاورزی و نیز تنوع فرهنگی می تواند روابط گسترده و هدفمندی را با کشور اتریش برقرار سازد.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 22:03
معاون استاندار:
۱۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی ۶۲۴ پروژه به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد تومان در استان، گفت: این پروژه‌ها شامل طرح‌های عمرانی و اقتصادی می‌شود.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 18:42
روز چهارشنبه ۹۹.۰۶.۰۵ انجام می‌گیرد؛
حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگوی سؤالات مردم خواهد بود.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 18:41
معاون استاندار آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی "در مسیر توسعه" شبکه استانی:
اسناد تحویلی به مردم در آذربایجان غربی به 215 هزار جلد رسید
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: در این هفته در بخش مسکن روستایی هزار جلد سند روستایی و شهری زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت تحویل می شود که با این تعداد کل اسناد تحویلی به ۲۱۵ هزار جلد خواهد رسید و تا پایان دولت دوازدهم به ۲۲۱ هزار جلد می رسد.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 18:37
معاون استاندار:
بهبود شاخص های اقتصادی در آذربایجان غربی موید فعالیت جدی برای توسعه پایدار است/ ظرفیت سردشت در بوم گردی بستر مناسبی برای رونق گردشگری و ایجاد اشتغال است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: کسب رتبه برتر استان در شاخص های اقتصادی چون محیط کسب و کار، کاهش نرخ بیکاری، تورم، احیای واحدهای راکد و رشد سرمایه گذاری موید فعالیت جدی برای توسعه پایدار است.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 18:42
<< < 8 9 10