پیام گرامیداشت استاندار آذربایجان غربی به مناسبت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.
  • یکشنبه 26 مرداد 1399 ساعت 15:14
در شورای آموزش و پرورش عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: آموزش های مجازی در مناطق مرزی باید بصورت جدی پیگیری شود/ رویکرد آموزش و پرورش بسمت توجه به مدارس فنی و حرفه ای باشد
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه آموزش های مجازی به سبب شیوع کرونا رکن اساسی تلقی می شود گفت: بستر لازم برای دانش آموزان مناطق مرزی از طریق تجهیز به امکانات آموزش مجازی باید فراهم شود. در دیدار هفته گذشته با وزیر آموزش و پرورش خواستار جدی این موضوع شدیم.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 23:51
معاون استاندار:
امکانات و اعتبارات دولتی به صورت صحیح در اختیار سرمایه‌گذار قرار گیرد/اهلیت سرمایه‌گذاران سنجیده شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که اهلیت سرمایه‌گذاران برای تخصیص اراضی و اعتبارات دولت باید سنجیده شود، گفت: عدم انجام اهلیت‌سنجی سبب هدررفت سرمایه و امکانات عمومی و دولتی خواهد شد.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 19:53
در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛
استاندار آذربایجان غربی: رشادت ها و ایثارگری های دوران دفاع دفاع مقدس بخوبی تبیین نشده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس، نبردی نابرابر و متفاوت از همه جنگ ها بود که شاهد لشکرکشی کشورهای مختلف علیه ایران اسلامی بودیم گفت: متاسفانه تا به امروز رشادت های دوران دفاع مقدس بخوبی تبیین نشده است تا نسل های امروز و فردا از ایثارگری های خالصانه که عامل اصلی پیروزی بود آگاه شوند.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 19:39
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ساکنین سکونتگاه های غیررسمی نباید از خدمات دولتی و آسایشی محروم بمانند/ تامین آب شرب سالم وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به چندگانگی قانون در مورد برخورد با متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز گفت: ساکنین سکونتگاه‌های غیررسمی نباید از ارائه خدمات دولتی و آسایشی محروم بمانند.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 13:05
معاون مشارکتهای اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور:
فعالیت ۷ هزار و ۴۰۰ سازمان مردم نهاد و گروه های مردمی در مدیریت بیماری کرونا/ فقدان ساز و کارهای قانونی از مشکلات اصلی سازمان های مردم نهاد است
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به اینکه مشارکت سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی در مدیریت بیماری کرونا مصداق جهاد مشارکت های اجتماعی است گفت: فعالیت ۳ هزار و ۴۰۰ سازمان مردم نهاد و ۴ هزار گروه جهادی و مردمی در اقناع عمومی، تامین بسته های معیشتی و اقلام بهداشتی مصداق بسیج مشارکت های اجتماعی است.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 18:33
در نشست روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی؛
استاندار آذربایجان غربی: سازمانهای مردم نهاد در مدیریت بیماری کرونا نقش ارزنده ای دارند/ آگاهسازی و اقناع عمومی توسط سمن ها مانع عادی انگاری شرایط کرونا می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حرکت جهادی صورت گرفته در کنترل بیماری کرونا گفت: بخش عمده ای از وضعیت پایدار بیماری کرونا در استان مرهون تلاش و همکاری سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی در اقناع مردمی، کمک های مومنانه و تامین اقلام بهداشتی است.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 18:32
معاون استاندار:
مشکلات ارزی صادرکنندگان استان بررسی می‌شود/۵۳۳ میلیون دلار صادرات غیرنفتی از گمرکات آذربایجان غربی صورت گرفت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیگیری برطرف کردن مشکلات بازگشت ارز صادرکنندگان به داخل کشور، گفت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون بیش از ۳۶۷ هزار تن صادرات غیرنفتی از طریق گمرکات استان انجام گرفته است.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 14:30