معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور:
مردم با حضور پرشور در پای صندوق های رای از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کنند
دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور در جمع معتمدین، برگزیدگان و نمایندگان گروه ها و اقشار مختلف استان آذربایجان غربی، با اشاره به این که دشمنان استقلال و تمامیت ارضی کشور را هدف قرار داده اند، اظهار داشت: مردم با حضور پرشور در پای صندوق های رای از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کنند.
  • شنبه 5 مرداد 1398 ساعت 08:32
استاندار آذربایجان غربی:
در دولت تدبیر و امید بیش از 20 هزار میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری شده است/ به دنبال وحدت و ایجاد آرامش سیاسی و اقتصادی در استان هستیم/ روند جذب سرمایه گذاری در سالجاری با قدرت ادامه دارد
استاندار آذربایجان غربی با تشریح شرایط ویژه کشور و بویژه استان گفت: از تمامی گروه های سیاسی استان و و بویژه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برای وحدت و همدلی در جهت توسعه استان دعوت می کنیم.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 21:19
مدیرکل سیاسی وزارت کشور در جلسه دبیران احزاب و تشکل های سیاسی آذربایجان غربی:
یکی از وظایف اصلی احزاب، روشنگری، آگاه سازی جامعه و توسعه عقلانیت سیاسی است/ گفت و گو و شنیدن نظرات یکدیگر، لازمه دستیابی به جامعه فعال و پویا است
مدیرکل دفتر سیاسی وزارت کشور در دومین جلسه دبیران احزاب و تشکل های سیاسی آذربایجان غربی که در محل استانداری برگزار شد، لزوم رسیدن به جامعه فعال و پویا در حوزه سیاسی را گفتگو، طرح دیدگاهها و شنیدن نظرات همدیگر دانست و گفت: این نشست ها و گفتگوها و بحث و تبادل نظر دبیران احزاب و تشکل ها باعث ایجاد آثار فاخر و ماندگار، رسیدن به درک و فهم مشترک در حوزه مسائل سیاسی کشور می شود و در نهایت بهره و سود آن نصیب مردم و جامعه می شود.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 19:00
استاندار آذربایجان غربی در جلسه ستاد انتخابات استان:
برگزاری 40 انتخابات در طول 4 دهه نشانگر تحقق مردم سالاری در کشور است
محمدمهدی شهریاری در سومین جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور در محل استانداری برگزار شد، انتخابات را رکن اساسی مردم سالاری دانست و گفت: در طول این 4 دهه نزدیک به 40 انتخابات در جمهوری اسلامی ایران با مشارکت حداکثری مردم برگزار شده که نشانگر تحقق مردم سالاری در کشور است.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 18:42
رییس ستاد انتخابات کشور در جلسه ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی؛
مجریان انتخابات صرفا قانون را ملاک عمل قرار دهند/ مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت ارکان مبنایی انتخابات است
دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور که در جلسه ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی سخن می گفت، با تاکید بر این که مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت، ارکان مبنایی انتخابات محسوب می شوند، اظهار داشت: مجریان انتخابات صرفا قانون را ملاک عمل قرار داده و به دور از هرگونه جانبداری و اعمال سلیقه، فضا را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 18:42
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مطرح کرد:
مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانت داری و بی طرفی ۴ اصل مورد تاکید ستاد انتخابات آذربایجان غربی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانت داری و بی طرفی ۴ اصل مورد تاکید و توجه ستاد انتخابات استان است.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 18:40
دبیر ستاد انتخابات کشور در جلسه ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی:
آمارها نشانگر بالا بودن مشارکت سیاسی مردم آذربایجان غربی در صحنه های مختلف است
مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور که در جلسه ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی سخن می گفت، با اشاره به آمار و اطلاعاتی از ادوار پیشین انتخابات در این استان، اظهار داشت: آمارها نشانگر بالا بودن مشارکت سیاسی مردم آذربایجان غربی در صحنه های مختلف است.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 18:30
در دیدار جمال عرف با نماینده ولی فقیه در استان‌آذربایجان غربی مطرح شد:
برگزاری انتخابات باشکوه در گرو همدلی و همفکری مردم، مسئولان و برگزارکنندگان انتخابات است/ اگر قانون مبنای کار باشد اعتماد مردم هم مانند سال های اخیر شکل می گیرد
دکتر جمال عرف در جریان دهمین سفر استانی معاونت سیاسی وزارت کشور، با حجت الاسلام سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دیدار و گفتگو کرد.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 15:11
<< < 9 10