معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار :
کسب رتبه نخست بهبود محیط فضای کسب و کار توسط آذربایجان غربی در شش ماهه اول امسال
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی  با اشاره با ارزیابی اتاق بازرگانی کشور گفت: بر اساس ارزیابی اتاق بازرگانی کشور به عنوان یک نهاد مستقل، آذربایجان غربی در شش ماهه اول امسال رتبه نخست بهبود محیط فضای کسب و کار در کشور را به خود اختصاص داد.
  • شنبه 3 آبان 1399 ساعت 16:27
روز دوشنبه ۱۳۹۹.۰۸.۰۵ انجام می‌گیرد؛
حضور رئیس صندوق کارآفرینی امید و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
رئیس صندوق کارآفرینی امید و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با حضور در سامانه سامد پاسخگوی سؤالات مردم خواهند بود.
  • شنبه 3 آبان 1399 ساعت 14:01
پیام تسلیت مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی درپی درگذشت فعال رسانه ای ارومیه ای
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی درگذشت حیدر نویدی فعال رسانه ای ارومیه ای را تسلیت گفت.
  • شنبه 3 آبان 1399 ساعت 13:54
دیدار استاندار آذربایجان غربی با وزیر صمت
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر صمت بر ضرورت حمایت از احیای واحدهای تولیدی راکد و سرمایه گذاری وزارت صمت در پروژه های صنعتی بزرگ مقیاس تاکید کرد.
  • جمعه 2 آبان 1399 ساعت 00:07
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
امکانات خدماتی و رفاهی در پیست اسکی خوشاکو ارومیه ارتقا و توسعه می یابد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: با استفاده از توان بخش‌های دولتی و خصوصی امکانات رفاهی تا پیش از شروع بارندگی‌ها در پیست اسکی خوشاکو ارتقا و توسعه می‌ یابد.
  • جمعه 2 آبان 1399 ساعت 00:05
دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی در آذربایجان غربی تمدید شد
بر اساس ابلاغیه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی می توانند نسبت به شرایط از ۳۰ تا ۵۰ درصد کارکنان در مجموعه خود را از طریق دورکاری بکار گیری نمایند، لذا این مصوبه از ۳ تا ۸ آبان ماه سالجاری تمدید شد.
  • پنج شنبه 1 آبان 1399 ساعت 15:27
محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر نیز تمدید شد
به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم تمدید محدودیت های اعمال شده به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، کمیته امنیتی،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تمدید محدودیت های کرونایی به مدت یک هفته دیگر از ۲ تا ۱۰ آبان ماه در آذربایجان غربی موافقت کرد.
  • پنج شنبه 1 آبان 1399 ساعت 15:26
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
بخشی از نیازهای وارداتی استان از طریق تعاونی مرزنشینان وارد می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی  استاندار آذربایجان غربی به اشاره به  ضرورت تامین کالاهای مورد نیاز استان گفت: بخشی از این نیازهای استانی از طریق تعاونی مرزنشینان وارد می شود.
  • پنج شنبه 1 آبان 1399 ساعت 11:28