با حکم استاندار آذربایجان غربی سرپرست اداره کل امور ادارى و مالى استاندارى آذربایجان غربی منصوب شد
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، عباس اصلانى را به عنوان سرپرست اداره کل امور ادارى و مالى استاندارى آذربایجان غربى منصوب کرد.
  • جمعه 3 دی 1400 ساعت 21:30
معاون استاندار: 300 اکیپ خدماتی و امدادی در آذربایجان‌غربی فعال است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در راستای مدیریت بحران و با توجه به آغاز بارندگی در سطح استان ، 300 اکیپ خدماتی و امدادی فعال و به حال آماده باش درآمده است.
  • جمعه 3 دی 1400 ساعت 11:00
استاندار آذربایجان غربی: از تمامی ظرفیت های مالی برای تقویت سیستم های حمل و نقل استان استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی: با استفاده از منابع ملی و ظرفیت های قانونی در حوزه های مالی، سیستم های حمل و نقل و ترانزیت در استان را تقویت می کنیم.
  • پنج شنبه 2 دی 1400 ساعت 17:13
در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: دغدغه تمامی مسئولان نظام حل مشکلات و مسائل اجتماعی است/ استان نیازمند ایجاد 3 اردوگاه جمع آوری و درمان معتادان متجاهر است
استاندار آذربایجان غربی، گفت: استان نیازمند ایجاد اردوگاه های جمع آوری و درمان معتادان متجاهر در مرکز، شمال و جنوب استان است و در زمینه ایجاد کمپ های ماده 15 از ظرفیت بخش خصوصی در تمامی شهرهای استان باید استفاده شود.
  • پنج شنبه 2 دی 1400 ساعت 15:38
بازدید٣ ساعته استاندار آذربایجان غربی از نمایشگاه دستاوردهای حوزه کشاورزی
استاندار آذربایجان غربی عصر امروز از نخستین نمایشگاه رویداد کشاورزی دانش بنیان و نوآور ویژه حوضه آبریز دریاچه ارومیه و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، ادوات باغبانی و مکانیزاسیون ، نهاده ها، تجهیزات گلخانه ای و سیستم های آبیاری در ارومیه بازدید کرد.
  • چهارشنبه 1 دی 1400 ساعت 22:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
ضرورت استقرار مدیریت زنجیره تولید در بخش کشاورزی استان/ ارتقای سطح دانش کشاورزان راهکار صیانت از منابع آبی و خاکی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت استقرار مدیریت زنجیره تولید با همکاری دولت و مردم در بخش کشاورزی استان تاکید کرد.
  • چهارشنبه 1 دی 1400 ساعت 17:00
<< < 9