استاندار آذربایجان غربی در جمع نخبگان شهرستان سلماس:
مجمع مشورتی پیشرفت و عدالت در استان تشکیل می‌شود / از تمامی ظرفیت های استانی و ملی برای توسعه استان استفاده می کنیم / دولت مصمم به رشد اقتصادی کشور است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با بهره مندی از ظرفیت نخبگان و دغدغه مندان برای پیشرفت، مجمع مشورتی پیشرفت و عدالت در استان تشکیل می ‌شود.
  • پنج شنبه 7 بهمن 1400 ساعت 00:31
در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی سلماس مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: مقدمات استقرار واحدهای تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلماس فراهم می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با طی مراحل مقدماتی و استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری، واحدهای تولیدی می‌توانند در منطقه ویژه اقتصادی سلماس مستقر شوند.
  • پنج شنبه 7 بهمن 1400 ساعت 00:29
استاندار آذربایجان غربی در جمع نمازگزاران مسجد جامع سلماس:
مدیران استان در بازدیدهای میدانی فعالتر عمل کنند / نگاه دولت سیزدهم توجه به مناطق کم برخوردار و محرومیت زدایی است / از ظرفیت های شهرها، برای شتاب بخشیدن به توسعه استان استفاده می شود
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت نوسازی و مدیریت باغات استان، اظهار داشت: ارزش افزوده حاصل از فروش محصولات کشاورزی به خصوص سیب به عنوان محصول استراتژیک استان باید در وضعیت معیشتی و زندگی مردم نمایان شود.
  • پنج شنبه 7 بهمن 1400 ساعت 00:27
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با مردم روستای مرزی چهریق سلماس:
نهضت خدمت رسانی به مردم در سخت ترین شرایط کشور متوقف نشده است / حضور میدانی مدیران در مناطق مختلف برای اشرافیت کامل از مشکلات مردم است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه محرومیت زدایی از مهمترین شعارهای انقلاب اسلامی بوده که تا حدود زیادی جامه عمل پوشیده است، گفت: نهضت خدمات رسانی به مناطق محروم و به ویژه مرزی در طول سال‌های بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، حتی در سخت ترین شرایط کشور هیچ گاه متوقف نشده و همواره ادامه دارد.
  • پنج شنبه 7 بهمن 1400 ساعت 00:25
آلبوم تصویری / برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی آذربایجان غربی با حضور وزیر نیرو، استاندار و مجمع نمایندگان استان
با ابتکار و پیشنهاد استاندار آذربایجان غربی، جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی استان با حضور وزیر نیرو، استاندار و اعضای مجمع نمایندگان استان برگزار شد.
  • سه شنبه 5 بهمن 1400 ساعت 09:51
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی آذربایجان غربی با حضور وزیر نیرو، استاندار و مجمع نمایندگان استان
با ابتکار و پیشنهاد استاندار آذربایجان غربی ، جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی استان با حضور وزیر نیرو، استاندار و اعضای مجمع نمایندگان استان برگزار شد.
  • سه شنبه 5 بهمن 1400 ساعت 09:44
استاندارآذربایجان غربی :
هنرهای اصیل استان معرفی شوند/ هنرمندان با خلق آثار فاخر و تاثیر گذار در جامعه امید آفرینی کنند
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: هنرمندان باید با برگزاری نشست های تخصصی و توسعه فعالیت‌ها در سطح استانی، ملی و منطقه ای در جامعه امیدآفرینی کنند و حتی جشنواره‌ای در سطح منطقه داشته باشیم و هنر استان را به همسایگان خود توسعه دهیم.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 23:00
یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛
استاندار آذربایجان غربی : کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش کارگران در مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان گفت: کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 15:25
یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛
استاندار آذربایجان غربی: تمام عزم دولت رفع موانع و افزایش تولید است / تمامی ظرفیت‌های استان برای حمایت از تولید به کار گرفته می شود
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر عزم دولت در تحقق شعار امسال برای افزایش تولید و مانع زدایی از مشکلات، گفت: دستگاه‌های اجرایی مربوطه به ویژه‌ شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی از توسعه واحدهای موفق تولیدی فعال در شهرک های صنعتی استان حمایت و موانع موجود در واگذاری زمین به این واحدها را رفع کنند.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 15:22
<< < 10 11