یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها
آلبوم تصویری / بازدید محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی از سه واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در ادامه برنامه های یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها صبح امروز از سه واحد تولیدی و صنعتی تراکتور سازی ارومیه ، چی چست گلوکز و شرکت متالوژی پودر ماد صنعت بازدید و از نزدیک مسائل و مشلات این واحد ها را بررسی کرد.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 13:51
آلبوم تصویری /دیدار جمعی از هنرمندان استان با محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی
جمعی از هنرمندان استان در دیداری 3 و نیم ساعته با محمدصادق معتمدیان مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر استان را با ایشان درمیان گذاشتند.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 22:56
استاندار آذربایجان‌غرب در جمع مردم روستای بزرگ آباد ارومیه :
نقش حجت الاسلام و المسلمین حسنی در مقابله با فتنه ها در منطقه بی بدیل بوده است/ باید بیشترین سود حاصل از فروش محصولات کشاوزی استان عاید خود کشاورزان شود
استاندار آذربایجان غربی با گرامیداشت سالروز حماسه دوم بهمن مردم ارومیه در سال 1357 و یاد و خاطره حجت الاسلام حسنی گفت: نقش ایشان در مقابله با فتنه های دشمنان و برقراری امنیت پایدار تاثیرگذار و بی بدیل است.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 18:41
حضور محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در روستای بزرگ آباد ارومیه
همزمان با دوم بهمن ماه، سالروز قیام مسلحانه مردم ارومیه علیه رژیم طاغوت، محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی به همراه تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در زادگاه مجاهد نستوه مرحوم حاج شیخ غلامرضا حسنی (روستای بزرگ آباد ارومیه) حاضر و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایشان، با مردم این روستا دیدار، گفتگو و مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و دستورات لازم برای رفع این‌ مشکلات را صادر کرد.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 18:30
استاندار آذربایجان غربی:
قیام مردم ارومیه در دوم بهمن باید در سطح ملی ثبت شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: قیام مردم ارومیه در دوم بهمن باید به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تاریخی استان در سطح ملی ثبت شود.
  • جمعه 1 بهمن 1400 ساعت 08:44
<< < 11