استاندار آذربایجان غربی:
کسری اعتبار پروژه های احیای دریاچه ارومیه تأمین شد/۲۵۰۰ واحد مسکونی مددجویی کمیته امداد در استان احداث می‌شود/ پروژه‌های بزرگ استانی تا پایان سال ۹۹ افتتاح می‌شوند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تأمین کسری اعتبار طرح های احیای دریاچه ارومیه گفت: در جریان سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان کسری اعتبار پروژه های احیای دریاچه ارومیه برطرف شد و پیش بینی می شود امسال این طرح های بزرگ به بهره برداری برسند.
  • دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 17:56
تاکید معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر برگزاری آزمونهای دانشگاهها بصورت مجازی / پیک دوم کرونا در راه است
در جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا بر برگزاری آزمون های دانشگاهها بصورت مجازی و آزمونهای دروس عملی در فرصت مناسب و با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید شد.
  • دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 15:57
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه بازدید از تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه:
امسال سال پایانی طرح های اصلی نجات دریاچه ارومیه است
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه بازدید از تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه سال 99 را سال پایانی طرح های اصلی نجات دریاچه ارومیه عنوان کرد و گفت: دی ماه سالجاری بهره برداری از تونل انتقال آب به دریاچه آغاز می شود.
  • دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 15:25
روز سه شنبه ۹۹.۳.۲۰ انجام می گیرد؛
حضور فرماندار ارومیه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
فرماندار ارومیه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی روز سه شنبه بیستم خرداد ماه با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهند بود.
  • دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 14:28
برگزاری نخستین نشست فرمانداران در سالجاری به ریاست استاندار آذربایجان غربی
امروز یکشتبه هجدهم خردادماه نخستین نشست فرمانداران در سالجاری با محوریت اولویتهای امسال به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 16:30
استاندار آذربایجان غربی:
فرمانداران ارتباطات مردمی را تقویت کنند/ با نظارت بیشتر بر بازار باید مانع سودجویی برخی افراد شد/ فرصت های سرمایه گذاری شهرستانها را احصا و موانع را برطرف کنند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه فرمانداران در تبیین عملکرد نظام و نیز جذب سرمایه های اجتماعی نقش مهمی بر عهده دارند گفت: نشست با معتمدین، جوانان، سازمانهای مردم نهاد، احزاب و اقشار مختلف مردم باید جزو اولویتهای فرمانداران باشد.
  • یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 14:25
روز دوشنبه ۹۹.۳.۱۹ انجام می گیرد؛
حضور مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی و مدیرعامل شرکت گاز استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
مدیرکل کمیته امداد استان و مدیرعامل شرکت گاز استان روز دوشنبه نوزدهم خرداد ماه با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهند بود.
  • یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 12:46
سفر معاونین رئیس جمهور به آذربایجان غربی
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست روز دوشنبه ۱۹ خرداد به آذربایجان غربی سفر می کنند.
  • یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 09:00
استاندار آذربایجان غربی:
لزوم تقویت نظارت بر دستورالعمل های بهداشتی و ارائه مستمر آموزش به مردم/ با دستگاه های اجرایی که مصوبات مقابله با کرونا را رعایت نکنند برخورد می شود
استاندار آذربایجان غربی بر لزوم تقویت نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی در صنوف، دستگاه های اداری و بازارها تاکید کرد و گفت: روند نگران کننده شیوع بیماری کرونا می طلبد تا مردم و مسئولین نسبت به اجرای فاصله گذاری هوشمند حساسیت بیشتری داشته باشند.
  • شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 21:45