معاون استاندار آذربایجان غربی:
ایران جزو ۱۰ کشور اول دنیا در مدیریت بیماری کروناست
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه کارنامه ایران در راستای مقابله با بیماری کرونا درخشان است، گفت: در زمینه مدیریت و بهبود یافتگان بیماری کرونا ایران جزء ۱۰ اول کشور دنیاست و در برابر کشورهایی که مدعی امکانات و تجهیزات پزشکی هستند، خود را به خوبی نشان داد.
  • سه شنبه 13 خرداد 1399 ساعت 17:30
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی:
ساماندهی موسسات مردم نهاد و فعالیت های تخصصی آنها یکی از برنامه های اصلی این اداره کل در سال جاری است
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت : ساماندهی تشکل ها و موسسات مردم نهاد و فعالیتهای تخصصی آنها  از برنامه های اصلی این اداره کل در سال جاری است.
  • سه شنبه 13 خرداد 1399 ساعت 13:13
معاون استاندار آذربایجان غربی:
نبض فرهنگ باید در کتابخانه ها بزند/ نقش مهم کتابخانه های عمومی در ارتقاء سطح آگاهی و دانش عمومی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش و جایگاه کتابخانه های عمومی در توسعه فرهنگی گفت: نبض فرهنگ باید در کتابخانه ها بزند و در کتابخانه هاست که باید این نبض را در دست گرفت و احوال را بر اساس آن تشخیص داد.
  • دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 18:35
تصویب تشکیل 7 کمیته زیرمجموعه ستاد ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل و تفرجگاههای استان در جلسه امروز این ستاد
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی از تشکیل 7 کمیته زیرمجموعه ستاد ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل و تفرجگاههای استان خبر داد.
  • دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 15:33
استاندار آذربایجان غربی:
قابلیت های استان بخوبی معرفی نشده است/ خبرگزاری ایرنا نقش مهمی در معرفی ظرفیتهای آذربایجان غربی دارد
استاندار آذربایجان غربی گفت: ظرفیت های استان در مباحث سرمایه گذاری بخوبی معرفی نشده است و خبرگزاری ایرنا می تواند بیش از اینها در این مسیر تلاش نماید.
  • دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 14:37
📌روز سه شنبه ۹۹.۳.۱3 انجام می گیرد؛
حضور مدیر کل فنی و حرفه ای استان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
  • دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 14:36
استاندار آذربایجان غربی:
به دستور رئیس جمهور؛ ۳۰۰ میلیارد تومان برای طرح انتقال آب از رودخانه زاب به دریاچه ارومیه اختصاص می یابد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستور رئیس جمهور برای اختصاص منابع مالی مورد نیاز اتمام پروژه انتقال آب به دریاچه ارومیه گفت: رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه دستور داد تا ۳۰۰ میلیارد تومان برای انتقال آب از رودخانه زاب به دریاچه ارومیه تخصیص یابد.
  • دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 14:20
اطلاعیه
انتخاب مشاور تهیه طرح هادی شهر حاجیلار
دفتر فنی استانداری آذربایجان غربی در نظر دارد برای " تهیه طرح هادی شهر حاجیلار " از شرکت های مهندسین مشاور صاحب صلاحیت از سازمان برنامه و بودجه کشور در زمینه شهر سازی دعوت بعمل آورد.
  • دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 08:34
استاندار آذربایجان غربی:
فرمانداران و نیروی انتظامی بر رعایت دستورات بهداشتی و مصوبات استانی کرونا در امکان پرتردد نظارت دقیق داشته باشند/ اماکنی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند تعطیل می شوند/ کرونا تمام نشده و کار م
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به گزارش های ارائه شده مبنی بر عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اماکن پرتردد از جمله بازارها در برخی شهرستانها، گفت: فرمانداران و نیروی انتظامی باید بر اجرای دقیق مصوبات ستاد استانی از جمله رعایت دستورالعمل های بهداشتی در بازارها و اماکن پرتردد نظارت داشته و در صورتی که تخطی صورت بگیرد واحد متخلف تعطیل شود.
  • یکشنبه 11 خرداد 1399 ساعت 08:27