همزمان با چهارمین روز از دهه فجر انجام گرفت؛
سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی به شهرستان نقده + آلبوم تصویری
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی همزمان با چهارمین روز از دهه فجر به شهرستان نقده سفر کرد.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 13:55
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی صورت گرفت؛
افتتاح و کلنگ زنی ۳ طرح عمرانی در شهرستان پلدشت / کلنگ زنی سالن ورزشی روستای چورس شهرستان چایپاره
در سومین روز از دهه فجر و با حضور علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گاز رسانی به ۴ روستای( شهرک ارس، بیک جان، حسن کندی و ایلانلو) بخش ارس با صرف اعتباری نزدیک به ۱۰ میلیار تومان به بهره برداری رسید، با افتتاح این طرح ۹۴۶ خانوار با جمعیت ۳۲۳۰ نفر از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 08:42
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر از ۲۱۶ پروژه در روستاهای آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ۲۱۶ طرح در روستاهای استان به بهره برداری می رسد.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 08:24
استاندار آذربایجان‌غربی امروز میهمان سامانه ۱۱۱ است
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مقام عالی استان امروز، سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت و پاسخگوی سوالات مردمی است.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 08:20
همزمان با سومین روز از دهه فجر انجام گرفت؛
مشکلات ۲۰ فعال اقتصادی آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت/ اهتمام جدی برای رفع موانع تولید، بهبود فضای کسب و کار و کمک به رونق تولید
در سومین روز از دهه فجر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در نشستی که بیش از ۵ ساعت بطول انجامید ضمن بررسی مسائل و مشکلات فعالین اقتصادی دستورات لازم جهت حل آنها را صادر نمود.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 08:18
گزارش سفر یکروزه استاندار آذربایجان غربی به شهرستان چالدران و خوی در سومین روز از دهه مبارک فجر
استادار آذربایجان غربی در سومین روز از دهه مبارک فجر به همراه تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان به شهرستان چادران سفر کرد.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 08:15
در دومین روز دهه فجر انجام گرفت؛
بهره برداری از پروژه های آبرسانی به ۴۱ روستا با ۴ هزار و ۵۰۳ خانوار و ۱۶ هزار و ۹۹۸ نفر جمعیت و اعتبار ۱۶۱ میلیارد ریال در استان/توزیع اعتبارات مناطق محروم در اولویت قرار دارند/ ۲ هزار و ۶۰۰ کلاس درس
استاندار آذربایجان غربی یکی از دغدغه های جدی در رفع محرومیت از چهره برخی مناطق را توزیع عادلانه اعتبارات بر اساس شاخص محرومیت و عقب ماندگی دانست و گفت: از دو سال قبل با برنامه ریزی انجام گرفته اعتبارات مناطق محروم استان دو تا چهاربرابر سهم جمعیتی تخصیص یافت تا محرومیت شکل گرفته از برخی مناطق کاسته شود.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:35
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی؛
۱۰ طرح عمرانی در تکاب به بهره‌برداری رسید
۱۰ طرح عمرانی، زیربنایی و بهداشتی با ۱۵۳ میلیارد ریال هزینه در دومین روز از دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:25