رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:
همه دستگاه های اجرایی موظف اند تا در اجرای سالم و قانونمند انتخابات مشارکت جدی داشته باشند/ دستگاه های خدمات رسان با توجه به شرایط جوی پیش بینی شده در آماده باش کامل باشند
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه اندیشیده شده است گفت: انتخابات یه عنوان یک حرکت ملی مطرح است و بر این اساس دستگاه های اجرایی موظف اند تا در برگزاری سالم و قانونمند آن با ستاد انتخابات همکاری نمایند.
  • دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 14:08
روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی برگزار می کند:
اولین جشنواره استانی عکس «چهل و یکمین بهار»
روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی به مناسبت ایام ا… دهه فجر اولین جشنواره استانی عکس «چهل و یکمین بهار» را در دو بخش عکاسان خبری و روابط عمومی ها برگزار می کند.
  • دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 09:00
اطلاعیه شماره 14 ستاد انتخابات کشور صادر شد
▪️ ضرورت اعلام شماره حساب و نماینده مالی هر یک از نامزدها به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه
بر اساس اطلاعیه شماره 14 ستاد انتخابات کشور، اعلام شماره حساب و نماینده مالی هر یک از نامزدها به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه ضروری است.
  • یکشنبه 27 بهمن 1398 ساعت 18:53
برگزاری جلسه ساماندهی و بررسی وضعیت محور ارومیه به تبریز و جاده شهید کلانتری به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت : مسئولیت نگهداری و بازسازی آزادراه ارومیه تبریز بر عهده شرکت سرمایه گذار است.
  • یکشنبه 27 بهمن 1398 ساعت 15:00
برگزاری جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در راستای برنامه ریزی جهت تامین شرایط مطلوب در ایام انتخابات مجلس به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • یکشنبه 27 بهمن 1398 ساعت 10:31
برگزاری نشست ویژه صادرات سیب به ریاست استاندار آذربایجان غربی
نشست ویژه صادرات سیب به ریاست استاندار آذربایجان غربی و با حضور تشکل های صنفی صادرکنندگان،باغداران و سردخانه داران استان برگزار شد.
  • شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 14:04
برگزاری جلسه بررسی ساخت و سازهای غیرمجاز به ریاست معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بر رعایت قوانین و مقررات و نظارت اصولی بیش از پیش بر ساخت و سازها تاکید کرد.
  • شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 13:57
افتتاح ساختمان جدید پزشکی قانونی استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی ساختمان جدید پزشکی قانونی استان به بهره برداری رسید.
  • شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 11:30
بازدید استاندار آذربایجان غربی از نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
استاندار آذربایجان غربی روز گذشته از غرفه های استان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران بازدید کرد.
  • شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 11:08