با حضور استاندار آذربایجان غربی صورت گرفت: بهره برداری از ۲۱۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و تولیدی بخش کشاورزی استان
با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی بهره برداری از ۲۱۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و تولیدی بخش کشاورزی استان با اعتبار ۳۷۱ میلیارد ریال به بهره رسید.
  • یکشنبه 25 خرداد 1399 ساعت 12:51
روز  دوشنبه 99.3.26 انجام می گیرد؛
حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل جهادکشاورزی استان و مدیرکل امور مالیاتی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل جهادکشاورزی استان و مدیرکل امور مالیاتی استان فردا بیست و ششم خرداد ماه با حضور در سامانه سامد پاسخگویی سوالات مردم خواهند بود.
  • یکشنبه 25 خرداد 1399 ساعت 11:58
استاندار آذربایجان غربی:
ارائه خدمات در مجتمع های تجاری، بازارهای تاناکورا، مراکز بیمارستانی، داروخانه ها و دستگاه های اجرائی منوط به استفاده از ماسک است/ کاهش سن فوتی های ناشی از کرونا نگران کننده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا و نقش مهم ماسک در پیشگیری از ابتلا به این ویروس گفت: به جهت پیشگیری از روند روبه رشد شیوع کرونا، ارائه خدمات در مجتمع های تجاری، بازارهای تاناکورا، مراکز بیمارستانی، داروخانه ها و دستگاه های اجرائی منوط به استفاده از ماسک است.
  • شنبه 24 خرداد 1399 ساعت 21:16
معاون استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه‌های اجرائی پروژه‌های استانی را با توجه به اولویت‌ها و شرایط محدود فصل کاری پیش ببرند
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که دستگاه های اجرائی پروژه‌های استانی را با توجه به اولویت‌ها و شرایط محدود فصل کاری پیش ببرند گفت: اولویت بندی پروژه ها در مدیریت هزینه ها و نیز زمان بهره برداری بسیار موثر خواهد بود.
  • شنبه 24 خرداد 1399 ساعت 18:32
استاندار آذربایجان غربی:
برنامه ریزی برای اتمام ۳۵۰ پروژه با پیشرفت بالای ۸۰ درصد/ در توزیع اعتبارات عدالت و انصاف و توجه ویژه به نقاط کم برخودار ملاک است/ ۲۵ هزار میلیارد تومان در دولت تدبیر و امید برای استان هزینه شده است
استاندار آذربایجان غربی از برنامه ریزی جدی برای اتمام ۳۵۰ پروژه با پیشرفت بالای ۸۰ درصد در سالجاری خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت منابع، اتمام پروژه های عمرانی با پیشرفت بالای ۸۰ درصد از رویکردهای اصلی استان بشمار می رود.
  • شنبه 24 خرداد 1399 ساعت 16:19
بازدید استاندار آذربایجان غربی از روند احداث پروژه های عمرانی شهرستان ارومیه
استاندار آذربایجان غربی امروز جمعه ۲۳ خرداد از سه پروژه زیرساختی در آستانه افتتاح شهرستان ارومیه بازدید کرد.
  • جمعه 23 خرداد 1399 ساعت 11:41
استاندار آذربایجان غربی:
اسناد دفاع مقدس نقش مهمی در تبیین دستاوردهای این مقطع تاریخی برای آیندگان دارد/ نقش آذربایجان غربی در دفاع مقدس ویژه و بسیار موثر بود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم تبیین دستاوردهای دفاع مقدس برای آیندگان، نقش اسناد این مقطع تاریخی را در دستیابی به این مهم بسیار موثر دانست و گفت: این اسناد که بیانگر عزت و خودباوری مردم ایران است باید به درستی جمع آوری و نگهداری شوند.
  • پنج شنبه 22 خرداد 1399 ساعت 22:26
استاندار آذربایجان غربی:
با مشارکت بنیاد علوی بخشی از محرومیتهای چالدران رفع می شود/ دستگاه های اجرایی اهتمام ویژه به ظرفیت های چالدران داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از نگاه ویژه بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی به هموار سازی مسیر توسعه در این استان گفت: با توجه به انتخاب چالدران به عنوان هدف طرح الگوی پیشرفت و آبادانی از سوی بنیاد مستضعفان، بخشی از محرومیت های این منطقه با مشارکت بنیاد علوی رفع می شود.
  • پنج شنبه 22 خرداد 1399 ساعت 13:35
روز شنبه 99.3.24 انجام می گیرد؛
حضور مدیرکل امور اقتصاد و دارایی آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی آذربایجان غربی روز شنبه 24 خرداد ماه با حضور در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم خواهد بود .
  • پنج شنبه 22 خرداد 1399 ساعت 09:50
معاون استاندار آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی جزو تأثیرگذارترین استانهای کشور در هشت سال دفاع مقدس بود/ اسناد آن دوران برای استفاده آیندگان اهمیت بسیاری دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی در دوران ۸ سال دفاع مقدس، نقش به سزایی داشت به گونه‌ای که این ویژگی‌ها در کمتر استان‌های کشور قابل مشاهده است.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 13:47
<< < 2 3 4 5 6 7 8 9