در حاشیه کلنگ زنی محور خوی_ قطور_ رازی؛
وزیر راه و شهرسازی : ۸۰۰ کیلومتر راه در هفته دولت افتتاح می‌شود/ از مجموع ثبت نام کنندگان مسکن ملی ۲۰ هزار نفر افتتاح حساب کرده اند
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بطور میانگین هر هفته ۳۰ تا ۶۰ کیلومتر راه در سراسر کشور مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: ۸۰۰ کیلومتر راه در هفته دولت در نقاط مختلف کشورمان افتتاح می‌شود.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:53
اطلاعیه زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی
به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی می رساند با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با جهاد دانشگاهی استان، مقرر گردیده معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مذکور جهت تحویل و کنترل پرونده اولیه با همراه داشتن مدارک زیر در مکان و زمان تعیین شده حضور بهم رسانند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:53
وزیر راه و شهرسازی در چایپاره:
سه راهی چایپاره ساماندهی می‌شود/مسیر مورد نظر چهار بانده خواهد شد
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که وزارت اراده خود را برای اجرا و اتمام پروژه سه راهی چایپاره عزم کرده، گفت: بایستی برای پیش‌روی هر چه سریع‌تر پروژه مردم با آزادسازی اراضی همکاری لازم را با پیمانکار و مسئولان داشته باشند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:51
معاون استاندار آذربایجان غربی:
واحدهای صنعتی باید به ارتقای کیفیت بیش از پیش توجه کنند/ لازمه توسعه صنعت بهره مندی از زنجیره کامل فروش و بازاریابی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه صنعت برای مانایی در بازار و جلب مشتری بیشتر و توجه به صادرات به ارتقای کیفیت بیش از پیش نیاز دارد گفت: توسعه صنعت با تکمیل زنجیره فروش و بازاریابی میسر می گردد.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:50
وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه ماکو:
برنامه‌های توسعه‌ای آذربایجان غربی در حوزه زیرساخت و مسکن گسترش می یابد
وزیر راه و شهرسازی گفت: امید می‌رود با افتتاح پروژه های جدید و اتمام برنامه های در دست اقدام برنامه‌های توسعه‌ای آذربایجان غربی در حوزه زیرساخت و مسکن را گسترش و شتاب دهیم تا مردم از زیرساخت‌های مطلوب تر استفاده کنند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:48
آلبوم تصویری؛
سفر وزیر راه و شهرسازی به آذربایجان غربی
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 20:03
با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی؛
روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی بررسی شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در این جلسه از شتاب گرفتن عملیات بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی خبرداد و گفت: تاکنون ۱۵۲ میلیارد تومان از تسهیلات بازسازی منطقه آزاد سازی و به روستائیان پرداخت شده است.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 22:46
در آستانه هفته دولت؛
وزیر راه و شهرسازی فردا به آذربایجان غربی سفر می کند
وزیر راه و شهرسازی فردا چهارشنبه به منظور افتتاح چند پروژه زیرساختی در حوزه راه و حمل و نقل و نیز بازدید از محورهای مواصلاتی به آذربایجان غربی سفر می کند.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 22:31
روز چهارشنبه ۹۹.۰۵.۲۹ انجام می‌گیرد؛
حضور شهردار ارومیه و مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
شهردار ارومیه و مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی در سامانه سامد پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 12:56
معاون استاندار:
۶۲۴ پروژه در هفته دولت در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود/ با افتتاح پروژه های هفته دولت برای ۱۵۳۷ نفر اشتغال‌زایی صورت می گیرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که ۶۲۴ پروژه در بخش‌های اقتصادی و عمرانی در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود، گفت: علی‌رغم تمامی مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه برای این تعداد پروژه در هفته دولت ۱۵۰۹ میلیارد تومان هزینه می‌شود.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 11:35
<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11