در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا بیان شد؛
استاندار: 72 درصد از جمعیت بالای 18 سال در آذربایجان غربی دُز اول واکسن کرونا را تزریق کرده اند/ چهار بیمارستان آماده افتتاح به تجهیز امکانات نیاز دارند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سرعت قابل قبول واکسیناسیون در استان گفت: 72 درصد از جمعیت بالای 18 سال دُز اول واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
  • شنبه 17 مهر 1400 ساعت 15:26
در صبحگاه انتظامی عنوان شد؛
استاندار: نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت پایدار آذربایجان غربی نقشی برجسته دارد/ وحدت،مشارکت مردمی و ایثار نیروهای نظامی و انتظامی نقشه های دشمنان را خنثی کرده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این استان با وجود نزدیک به هزار کیلومتر مرز جزو پنج استان امن کشور محسوب می شود گفت: نقش نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت پایدار استان بسیار برجسته است.
  • شنبه 17 مهر 1400 ساعت 08:55
در جلسه ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
معاون استاندار: طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کرونا در آذربایجان غربی اجرا می شود/ 84 درصد جمعیت هدف استان یک دُز واکسن کرونا را تزریق کرده اند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از اجرای پایلوت طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کرونا در آذربایجان غربی و دو استان دیگر خبر داد و گفت: در سکوی مدیریت هوشمند بیماری این فرصت ایجاد می شود تا نظام مدیریت بیماری در بستر فناوری اطلاعات قرار گیرد.
  • شنبه 17 مهر 1400 ساعت 08:05
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته نیروی انتظامی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، بر این امر تاکید کرد که نقش نیروی انتظامی به عنوان نهادی ولایتمدار و انقلابی در تامین نعمت فراگیر نظم و امنیت پایدار غیرقابل انکار است.
  • شنبه 17 مهر 1400 ساعت 08:05
بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ارومیه از پایانه مرزی سرو
دیروز جمعه همزمان با بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ارومیه از پایانه مرزی سرو، مبادی ورودی و خروجی استان با ترکیه بازگشایی و تردد بین دو کشور برقرار شد.
  • شنبه 17 مهر 1400 ساعت 08:04
پایانه مرزی تمرچین از روز جمعه 16 مهر پذیرای مسافران داخلی و خارجی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی طی سفری که به شهرستان پیرانشهر داشت از پایانه مرزی تمرچین و گمرک این شهرستان دیدار و در جلسه بررسی مسائل و مشکلات این مرز حاضر شد.
  • جمعه 16 مهر 1400 ساعت 08:01
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
پاسداشت بانوان شهیده امری فاخر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی پاسداشت بانوان شهیده را امری فاخر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: این استان به لحاظ تقدیم شهدای زن برای دفاع از انقلاب در رتبه سوم کشور قرار دارد.
  • سه شنبه 13 مهر 1400 ساعت 08:00
معاون استاندار آذربایجان غربی:
حضور بانوان در عرصه های کارآفرینی افزایش یافته است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بانوان در عرصه های مختلف توانمندیها و شایستگی های خود را بخوبی اثبات کرده اند گفت: حضور بانوان در عرصه های کارآفرینی و اشتغال امروز افزایش یافته و انتظار می رود این نقش آفرینی در قالب واحدهای تولیدی متوسط و بزرگ بیش از پیش تجربه شود.
  • سه شنبه 13 مهر 1400 ساعت 07:58
<< < 2 3 4