برگزاری جلسه شورای هماهنگی بانک های استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
جلسه شورای هماهنگی بانک های استان روز دوشنبه به ریاست صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 13 مهر 1400 ساعت 07:57
در جلسه ستاد مقابله با کرونا عنوان شد؛
استاندار: روند روبه کاهش ابتلا و بستری های کرونایی در آذربایجان غربی در گرو رعایت دستورالعمل های بهداشتی است/ فرمانداران در تشویق مردم به واکسیناسیون کرونا اهتمام جدی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند روبه کاهش ابتلا و بستری های کرونایی در استان، کماکان از وضعیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی انتقاد کرد و گفت: متاسفانه کماکان وضعیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان مناسب نیست.
  • دوشنبه 12 مهر 1400 ساعت 09:06
شهریاری طی پیامی درگذشت عموی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی را تسلیت گفت
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت عموی آیدین رحمانی رضائیه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی را تسلیت گفت.
  • یکشنبه 11 مهر 1400 ساعت 12:22
در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در حوزه حجاب و عفاف بیان شد؛
استاندار: دستگاه های اجرائی آذربایجان غربی در اجرای وظایف خود در قبال عفاف و حجاب اهتمام جدی داشته باشند/ ترویج فرهنگ عفاف و حجاب نباید مقطعی باشد
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از اینکه نتیجه فرآیندهای فرهنگی و تبیینی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، نتیجه موثری دربر نداشته است گفت: دستگاه های اجرائی در استان نسبت به اجرای وظایف و ماموریت های خود در بحث عفاف و حجاب باید اهتمام جدی داشته باشند.
  • یکشنبه 11 مهر 1400 ساعت 08:23
پیام تشکر و اعتذار
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در پیامی در قالب تشکر و اعتذار از پیام های همدردی و همدلانه در تسلی بخشیدن جهت از دست دادن پدر مرحومشان قدردانی کرد.
  • شنبه 10 مهر 1400 ساعت 12:54
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی:
210 نفر آتش‌نشان در چهار سال اخیر جذب شهرداری‌های استان شده‌اند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: علی‌رغم کمبودها و نواقص به‌ویژه کمبود نیروی انسانی در سالیان گذشته آزمون‌هایی برای جذب نیروهای آتش‌نشان برگزار شده که 210 نفر در استان جذب شده‌اند که 85 نفر در شهر ارومیه در حال فعالیت هستند.
  • چهارشنبه 7 مهر 1400 ساعت 10:56
شهریاری طی پیامی درگذشت پدر معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی را تسلیت گفت
استاندار آذربابجان غربی در پیامی درگذشت پدر علی مصطفوی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی را تسلیت گفت.
  • چهارشنبه 7 مهر 1400 ساعت 10:55
استاندار آذربایجان‌غربی:
وحدت و انسجام مردم استان زبان‌زد عام و خاص است/70 درصد از جمعیت استان تا آخر آبان‌ماه واکسینه می‌شوند/سالانه 50 هزار واحد در آذربایجان‌غربی تأمین می‌شود
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: پیش‌از پایان یافتن آبان‌ماه حداقل 70 درصد از جمعیت استان علیه کروناویروس واکسینه خواهند شد.
  • یکشنبه 4 مهر 1400 ساعت 15:30
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: تداوم کاهش نسبی مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی منوط به رعایت دستورالعمل های بهداشتی است/ نظارت ها بر نحوه اجرای محدودیت ها و دستورالعمل های کرونایی ضعیف است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه روند بستری بیماران بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان نسبتا روند کاهشی دارد گفت: آذربایجان غربی دیرتر از سایر نقاط ایران درگیر موج پنجم کرونا شد و به طور طبیعی دیرتر نیز از پیک خارج می شود. تداوم روند کاهشی نیز درگرو رعایت دستورالعمل های بهداشتی است.
  • شنبه 3 مهر 1400 ساعت 15:34
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی:
تعلیم و تربیت درست منجر به توسعه فرهنگ می‌شود/ 58 درصد از واجدین شرایط استان دو دوز واکسن را دریافت کردند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: 58 درصد از افراد واجد شرایط در سطح استان آذربایجان‌غربی دوز اول و 18 درصد دوز دوم واکسن را دریافت کره‌اند.
  • شنبه 3 مهر 1400 ساعت 12:16
<< < 3 4