سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی:
با هدف ارتقاء سطح آمادگی دربرابر زمین لرزه ها تعداد شتابنگارهای زلزله در استان افزایش می یابد
  • یکشنبه 6 مرداد 1398 ساعت 10:00
استاندار آذربایجان غربی:
زمین مورد نیاز احداث 1800 واحد مسکونی به ستاد اجرایی امام واگذار می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: زمین مورد نیاز برای احداث 1800 واحد مسکونی برای نیازمندان واجد شرایط در اختیار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام قرار می‌ گیرد.
  • شنبه 5 مرداد 1398 ساعت 14:39
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی:
روند سرمایه گذاری و توسعه شاخص های اقتصادی استان رو به رشد است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: روند سرمایه گذاری و توسعه شاخص های اقتصادی استان رو به رشد است.
  • شنبه 5 مرداد 1398 ساعت 14:26
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه : توقیف نفتکش انگلیس نشان از اقتدار و عزت جمهوری اسلامی است
در روزهای اخیر دیدید که انگلیس خبیث نفتکش ایرانی را دزدید و توقیف کرد و با دستور رهبر انقلاب نیروهای قدرتمند سپاه نفتکش متخلف انگلیسی را توقیف کردند و بر اساس قوانین صریح بین المللی و دستور آشکار قرآن و مفاهیم دینی مقابله به مثل صورت گرفت و طبق دستورات دینی باید در مقابل ظالم و دشمن مقتدرانه ایستاد و اقدام ایران در مقابل دزدی انگلیسی ها نشان از اقتدار و عظمت نظام اسلامی بود.
  • شنبه 5 مرداد 1398 ساعت 08:46
معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور:
مردم با حضور پرشور در پای صندوق های رای از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کنند
دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور در جمع معتمدین، برگزیدگان و نمایندگان گروه ها و اقشار مختلف استان آذربایجان غربی، با اشاره به این که دشمنان استقلال و تمامیت ارضی کشور را هدف قرار داده اند، اظهار داشت: مردم با حضور پرشور در پای صندوق های رای از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کنند.
  • شنبه 5 مرداد 1398 ساعت 08:32
استاندار آذربایجان غربی:
در دولت تدبیر و امید بیش از 20 هزار میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری شده است/ به دنبال وحدت و ایجاد آرامش سیاسی و اقتصادی در استان هستیم/ روند جذب سرمایه گذاری در سالجاری با قدرت ادامه دارد
استاندار آذربایجان غربی با تشریح شرایط ویژه کشور و بویژه استان گفت: از تمامی گروه های سیاسی استان و و بویژه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برای وحدت و همدلی در جهت توسعه استان دعوت می کنیم.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 21:19
مدیرکل سیاسی وزارت کشور در جلسه دبیران احزاب و تشکل های سیاسی آذربایجان غربی:
یکی از وظایف اصلی احزاب، روشنگری، آگاه سازی جامعه و توسعه عقلانیت سیاسی است/ گفت و گو و شنیدن نظرات یکدیگر، لازمه دستیابی به جامعه فعال و پویا است
مدیرکل دفتر سیاسی وزارت کشور در دومین جلسه دبیران احزاب و تشکل های سیاسی آذربایجان غربی که در محل استانداری برگزار شد، لزوم رسیدن به جامعه فعال و پویا در حوزه سیاسی را گفتگو، طرح دیدگاهها و شنیدن نظرات همدیگر دانست و گفت: این نشست ها و گفتگوها و بحث و تبادل نظر دبیران احزاب و تشکل ها باعث ایجاد آثار فاخر و ماندگار، رسیدن به درک و فهم مشترک در حوزه مسائل سیاسی کشور می شود و در نهایت بهره و سود آن نصیب مردم و جامعه می شود.
  • پنج شنبه 3 مرداد 1398 ساعت 19:00