معاون استاندار:
آذربایجان غربی نقش بی بدیلی در دفاع از انقلاب داشته است/ نامگذاری معابر به نام شهدای زن باید تداوم یابد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش این استان در پیروزی و دفاع از انقلاب اسلامی گفت: این استان با تقدیم ۱۲ هزار شهید نقش بی بدیلی در دفاع از انقلاب داشته است.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 15:54
معاون وزیر صمت:
با اخلالگران بازار معیشتی برخورد می‌شود/شرمنده مردم هستیم/هیچ استانی در سطح کشور مشکل تأمین گوشت مرغ را ندارد
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان دلیل کمبود مرغ در روزهای اخیر را کارشکنی برخی از تولیدکنندگان و دلالان دانست و گفت: با اخلالگران بازار با جدیت بیش‌ازپیش برخورد می‌شود.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 14:51
معاون استاندار:
روزانه ۲۴۰ تن گوشت مرغ در آذربایجان‌غربی تولید می‌شود/۴۰ تن تولید مازاد در استان داریم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به این‌که میزان مصرف روزانه گوشت مرغ استان ۲۰۰ تن است، گفت: روزانه بیش از ۲۴۰ تن گوشت مرغ در سطح استان تولید می‌شود.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 11:24
برگزاری جلسه شورای هماهنگی بانکها به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
جلسه شورای هماهنگی بانکها به ریاست نادر صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:31
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر صمت خواستار شد؛
ضرورت اهتمام جدی برای وضعیت معدن طلای زرشوران تکاب/ افزایش سهمیه روغن نباتی استان/ لزوم تقویت بازرسی های صمت در بازار مرغ و روغن/ پیگیری پرداخت حقوق بازرسان آرد و نان
استاندار آذربایجان غربی در تداوم تکمیل روند پیگیری مسائل و مشکلات حوزه صنعت، بازرگانی و معادن از جمله معدن طلای زرشوران تکاب، مشکلات بازار مرغ و روغن امروز دوشنبه هجدهم اسفند ماه دیدار نمود.
  • دوشنبه 18 اسفند 1399 ساعت 21:10
در نشست استاندار آذربایجان غربی و وزیر بهداشت مطرح شد؛
افتتاح بیمارستانهای پیرانشهر، اشنویه و شاهین دژ در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۰/ بیمارستان تکاب و جامع زنان ارومیه به زودی در سفر وزیر بهداشت افتتاح می شود
استاندار آذربایجان غربی به منظور تسریع در بهره برداری از پروژه های بیمارستانی پیرانشهر، اشنویه و شاهین دژ و افزایش کارانه و پرداخت معوقات کادر بهداشت و درمان با وزیر بهداشت دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 18 اسفند 1399 ساعت 21:00
برگزاری آیین ویدئو کنفرانسی رونمایی از دستاوردهای ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و نمایشگاه دائمی پیشگیری اولیه از اعتیاد و افتتاح خانه پیشگیری ارومیه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار
معاون استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مردمی کردن مبارزه با مواد مخدر مهمترین راه پیشگیری از این بلای خانمان‌سوز است و اگر این اقدامات با استفاده از ظرفیت مردم، تقویت نشود، تلاش‌ها مثمر ثمر نخواهد بود.
  • دوشنبه 18 اسفند 1399 ساعت 14:52
5 6 7 8 9 10 11