معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ارومیه:
ستاری: ۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند/توان بخش خصوصی در ایده پردازی و نوآوری‌ها به کار گرفته شود
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به این که ۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند، گفت: ارزش این تعداد شرکت در تابلوی بورس امروز بیش از ۲۸۰ هزار میلیارد تومان است.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 00:41
در جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید مطرح شد؛
استاندار: روند سخت اخذ مجوز ، نبود سرمایه کافی و عدم ارتباط بین صنعت و دانشگاه از مشکلات اصلی شرکت های دانش بنیان آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر در خصوص حمایت های مالی و فنی مناسبی از توسعه شرکت های دانش بنیان در استان صورت گرفته است گفت: روند سخت اخذ مجوز برای تبدیل شدن به شرکت های دانش بنیان، نبود سرمایه کافی و عدم ارتباط بین بخش خصوصی و صنعت با دانشگاه و شرکت های دانش بنیان از عمده مشکلات شرکت های دانش بنیان بشمار می رود.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 00:37
معاون رئیس جمهور در ارومیه:
اتفاقات بزرگ فرهنگی برای شکوفائی اقتصاد دانش بنیان در آذربایجان غربی رخ داده است/ دانشگاه زمانی اثربخش است که بتواند مشکلات مردم را حل کند
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به تحولات رخ داده در چند سال اخیر در آذربایجان غربی برای گسترش فرهنگ اقتصاد دانش بنیان و سرمایه گذاری های جسورانه گفت: اتفاقات بزرگ فرهنگی در استان رخ داده که باعث شده شرکت های دانش بنیان و نوآور در بطن جامعه و سیستم اداری پذیرش شوند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 17:22
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:
توان صادراتی دانش‌بنیان‌های ارومیه افزایش یابد
ستاری در بازدید از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، بر ضرورت بهره‌بردن از موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی به دلیل نزدیکی با کشور ترکیه تاکید کرد.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 14:09
معاون استاندار:
مدیران مدارس دستورالعمل‌های بهداشتی را مدنظر قرار دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت سلامتی دانش آموزان و کادر آموزشی در سال تحصیلی جاری، گفت: مدیران و مسئولان بیش از پیش نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اجتماعی و فردی توجه کنند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 10:22
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به آذربایجان غربی سفر می کند
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شنبه ۱۵ شهریور به منظور بازدید از مراکز نوآوری و دانش بنیان و دیدار با دانشگاهیان و مقامات ارشد استان به آذربایجان غربی سفر می کند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 01:48
در نشست بررسی پرداخت بیمه خسارت به زلزله زدگان قطور خوی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی باید ارتقا یابد/ خسارت بیمه زلزله زدگان قطور کارشناسی و عادلانه پرداخت می شود
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه در ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی و شهری استان رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است گفت: با توجه به اینکه حوادث طبیعی در استان عمدتا در مناطق روستایی خسارتهای بالایی به همراه دارد لذا باید دستگاه های متولی زمینه های ارتقای ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی را ارتقا دهند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 01:47
در حاشیه جلسه بررسی خرید حمایتی محصولات کشاورزی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: قیمت خرید حمایتی سیب صنعتی ۱۲۵۰ و گوجه فرنگی ۱۰۰۰ تومان تعیین شد/ کشاورزان از فروش محصول به واسطه ها خودداری کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه حمایت از کشاورزان یک اصل اساسی برای دولت محسوب می شود گفت: برای خرید حمایتی سیب صنعتی با در نظر گرفتن نوسانات نرخ ارز و هزینه تمام شده کنسانتره و نیز حمایت از کشاورز و قطع واسطه گران، قیمت ۱۲۵۰ تومان تعیین شد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 21:25
معاون استاندار:
اطلاع رسانی عملکرد تعاونی‌ها در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر اطلاع رسانی از عملکرد تعاونی‌ها، گفت: این موضوع آگاهی اعضا از عملکرد حوزه و افزایش کارآیی و بهره‌وری را به دنبال دارد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:41
<< < 5 6 7 8 9 10