معاون استاندار :
تفاوت اقوام در آذربایجان غربی سبب پیشرفت است/دشمنان نمی‌توانند تفرقه‌ای میان مردم ایجاد کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت اقوام و فرهنگ‌های مختلف در استان، گفت: مردم استان در طول ۴ دهه اخیر نشان داده‌اند که نه تنها هیچ اختلافی در بین اقوام و فرهنگ‌ها وجود ندارد بلکه همین موضوع سبب پیشرفت است.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 10:22
حضور کاروان رضوی در استانداری آذربایجان غربی
دیدار خادمین حرم رضوی با معاون استاندار آذربایجان غربی
خادمین حرم رضوی که در قالب جشنواره زیر سایه خورشید به آذربایجان غربی سفر کرده اند با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کردند.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 09:29
در برنامه زنده تلویزیونی تیتر امشب شبکه خبر عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا محدودیت های جدیدی اجرا می شود/ ۱۱ شهرستان در وضعیت قرمز هستند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه محدودیت های دو هفته ای برای برخی صنوف از این هفته اجرا شده است، گفت: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا از ستاد ملی کرونا درخواست داشتیم تا با محدودیت های جدید در برخی دیگر از صنوف موافقت نماید.
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 23:20
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی :
سازمان های مردم نهاد تخصصی استان، شبکه سازی می شوند
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی از شبکه سازی سازمانهای مردم نهاد استان در راستای ایجاد هم افزایی و تخصصی نمودن سمن ها خبر داد.
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 15:22
در جلسه هماهنگی با مدیران بانکی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: عملکرد بانک ها در حمایت از تولید و اشتغال به هیچ وجه قابل قبول نیست/ توسعه استان با دلسوزی،احساس مسئولیت و همدلی میسر است
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از عملکرد بانک ها در حمایت از تولید و اشتغال گفت: وضعیت استان در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ برای حمایت از تولید و اشتغال کمتر از میانگین کشوری است. با این روند توسعه ای محقق نخواهد شد.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 17:25
در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا بیان شد؛
معاون کل وزیر بهداشت:با عادی انگاری و عادی پنداری شاهد افزایش قابل توجهی از مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی هستیم/ یازده شهر استان هم اکنون در وضعیت قرمز قرار دارند/ مردم موارد بهداشتی و فاصله گذا
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه با بازگشایی ها و عادی انگاری و عادی پنداری علی رغم اتخاذ تدابیر لازم شاهد افزایش قابل توجهی از مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی هستیم از مردم خواست موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را بیش از پیش رعایت کنند چرا که در غیر اینصورت با افزایش قابل توجهی از مبتلایان و کمبودهای جدی مواجه خواهیم شد.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 13:43
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز " بهرام شکری چینی بلاغ" را تسلیت گفت
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز ۷۰ درصد " بهرام شکری چینی بلاغ" را به مردم استان آذربایجان غربی به ویژه خانواده این شهید تسلیت گفت.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 13:00
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز "محمد صالح فیضی" را تسلیت گفت
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز ۷۰ درصد "محمد صالح فیضی" از جانبازان دوران دفاع مقدس را به مردم شهرستان بوکان و استان آذربایجان غربی به ویژه خانواده این شهید تسلیت گفت.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 10:21
در یادبود سی و سومین سالگرد بمباران شیمیایی سردشت و تجلیل از از قربانیان حقوق بشر آمرسوایی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فاجعه بمباران شیمیایی سردشت از یکی تلخ ترین حوادث جهان است/ ملت های آزاده پیگیر حقوق اساسی قربانیان سلاح های شیمیایی باشند
استاندار آذربایجان غربی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان بمباران شیمیایی سردشت ، این حادثه را یکی از مهمترین و تلخ ترین حوادث تاریخی جهان دانست و از مردم و ملت های آزاده دنیا خواست پیگیر حقوق اساسی قربانیان سلاح های شیمیایی باشند.
  • شنبه 7 تیر 1399 ساعت 20:18
در جریان دیدار و دلجوئی از پزشک آسیب دیده پیرانشهری عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ایثار پزشکان در مقابله با کرونا یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است/ دستگاه قضا و نهادهای مسئول با هرگونه تعرض به جامعه پزشکی برخورد می کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش مهم جامعه پزشکی در راه مقابله با کرونا گفت: ایثار پزشکان در این مسیر سخت یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است.
  • جمعه 6 تیر 1399 ساعت 23:55
<< < 6 7 8 9