دستور استاندار آذربایجان غربی برای تجهیز ورزشگاه تختی ارومیه/ حمایت ویژه از تیم نود در صورت صعود به لیگ برتر
استاندار آذربایجان غربی ضمن بازدید از آکادمی والیبال یدالله کارگر پیشه و ورزشگاه تختی ارومیه قول مساعد کمک مالی برای تجهیز و بازسازی این ورزشگاه را داد.
  • جمعه 6 تیر 1399 ساعت 13:31
بازدید محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی از مجتمع پتروشیمی مهاباد
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی امروز از مجتمع پتروشیمی مهاباد بازدید نمود.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 16:31
آذربایجان‌غربی به یکی از قطب‌های پتروشیمی کشور تبدیل شده است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با بهره‌برداری از پتروشیمی میاندوآب و فعالیت پتروشیمی مهاباد این استان به یکی از قطب‌های پتروشیمی در کشور تبدیل شده است.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 16:25
رئیس جمهور:
آذربایجان غربی به زودی از پیک کرونا عبور می کند
رئیس جمهور در مراسم افتتاح پتروشیمی میاندوآب از این خبر داد که آذربایجان غربی به زودی از پیک کرونا عبور می کند و این خبر خوشی برای مردم استان است.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 12:18
پتروشیمی میاندوآب توسط رئیس جمهور افتتاح شد
در پنجمین روز از تیرماه، پتروشیمی میاندوآب با حضور استاندار آذربایجان غربی و توسط رئیس جمهور بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 11:30
در چهل و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: کارکنان دارای بیماری زمینه ای و بانوان دارای فرزند خردسال در اولویت دورکاری هستند/ ارائه خدمات در ادارات و بانک ها بدون ماسک ممنوع است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سیر صعودی بیماری کرونا در استان گفت: به جهت کنترل بیماری کارکنان دارای بیماری زمینه ای و بانوان دارای فرزند خردسال در اولویت دورکاری قرار دارند.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 00:54
در چهل و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا؛
استاندار آذربایجان غربی: محدودیت های جدید کرونایی بمدت دو هفته اجرا می شود/ بی تفاوتی مردم و مسئولین نسبت به کرونا عواقب جبران ناپذیری درپی دارد/ رفتار عمومی در غلبه بر کرونا نقش اساسی دارد
استاندار آذربایجان غربی از اجرای محدودیت های جدید کرونایی به مدت دو هفته در استان خبر داد و گفت: فرمانداران و دستگاه های مربوطه باید بر اجرای دقیق این محدودیت ها نظارت جدی داشته باشند.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 00:50
معاون استاندار آذربایجان غربی:
وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌ها تعیین تکلیف شوند/هیئت مدیره مساکن مهر اهتمام لازم برای اتمام پروژه‌ها را ندارند
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌ها که بیش از ۱۵ سال سابقه خدمت در رزومه خود دارند باید تعیین تکلیف شوند.
  • چهارشنبه 4 تیر 1399 ساعت 19:54
معاون وزیر میراث فرهنگی در جلسه کمیسیون ماده ۵ :
هویت یک شهر حافظه آن شهر است/ مدیریت شهری ارومیه باید حافظه آن را احیا کند
معاون وزیر میراث فرهنگی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: آینده تاریخی شهر ارومیه طی مطالعه‌ای مشخص شود تا پس از تایید متناسب با آن توسعه شهر را به پیش برد.
  • سه شنبه 3 تیر 1399 ساعت 23:15
در راستای جهش تولید و توسعه اشتغال؛
استاندار آذربایجان غربی: پتروشیمی میاندوآب پنجشنبه پنجم تیرماه افتتاح می شود/ میاندوآب وارد نقشه جغرافیای پتروشیمی ایران می شود
استاندار آذربایجان غربی از افتتاح پتروشیمی میاندوآب در روز پنجشنبه پنجم تیرماه بصورت ویدئو کنفرانسی با حضور رئیس جمهور خبر داد.
  • سه شنبه 3 تیر 1399 ساعت 23:09
<< < 7 8 9