معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
اجرای طرح توسعه زنجیره ارزشی گیاهان داروئی و کم آبی در ۱۲ هکتار از اراضی حوضه آبریز دریاچه ارومیه
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از اجرای طرح توسعه زنجیره ارزشی گیاهان دارویی و کم آب بر در ۱۲ هکتار از اراضی حوضه آبریز دریاچه ارومیه خبرداد.
  • سه شنبه 13 آبان 1399 ساعت 15:47
روز دوشنبه 1399.8.12 انجام می‌گیرد؛
حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی استان، سرپرست آموزش و پرورش آذربایجان غربی و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان، سرپرست آموزش و پرورش آذربایجان غربی و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در سامانه سامد پاسخگوی سؤالات مردم خواهند بود.
  • یکشنبه 11 آبان 1399 ساعت 13:09
در ستاد مقابله و مدیریت بیماری کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: محدودیت های گروه ۲ در شهرستانهای اشنویه،‌بوکان‌،تکاب، خوی، سلماس و نقده بمدت یک هفته اجرا می شود/ طرح حفاظت از افراد بالای ۶۰ سال تداوم می یابد
استاندار آذربایجان غربی از تصویب محدودیت های شغلی گروه ۲ در شش شهرستان دیگر استان خبر داد و گفت: علاوه بر سه شهرستان ماکو، مهاباد و پیرانشهر، شهرستانهای اشنویه، خوی، تکاب، سلماس، نقده و بوکان نیز بمدت یک هفته از روز چهارشنبه مشمول محدودیت های گروه ۲ می شوند.
  • شنبه 10 آبان 1399 ساعت 21:38
استاندار آذربایجان غربی درگذشت مادر شهیدان دشتی را تسلیت گفت
استاندار آذربایجان غربی در پیامی با تسلیت درگذشت مادر شهیدان گرانقدر سیف الله و حبیب الله دشتی و جانباز گرانقدر عبدالله دشتی از درگاه خداوند متعال برای ایشان همجواری با حضرت فاطمه(س) و فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت کرد.
  • شنبه 10 آبان 1399 ساعت 11:57
اعلام آمادگی استان آذربایجان غربی برای کمک به زلزله زدگان ازمیر ترکیه
درپی وقوع زمین لرزه در ازمیر ترکیه، با دستور استاندار آذربایجان غربی جلسه اضطراری جمعیت هلال احمر استان تشکیل و مقدمات کمک رسانی به زلزله زدگان ازمیر ترکیه در صورت نیاز فراهم گردید.
  • شنبه 10 آبان 1399 ساعت 11:55
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته وحدت
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک هفته وحدت ابراز امیدواری نمود تا با وحدت و همدلی مسلمانان شاهد دنیایی آکنده از عطوفت،رافت و مهربانی باشیم.
  • جمعه 9 آبان 1399 ساعت 10:45
معاون استاندار آذربایجان غربی:
اقناع سازی افکار عمومی در خصوص عواقب نادیده گرفتن دستور العمل های بهداشتی یک ضرورت جدی است/ تداوم رزمایش کمک های مومنانه می تواند از تاثیرات مخرب اقتصادی کرونا تا حدودی بکاهد
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جریان دیدار ستاد ملی مقابله با کرونا با ایشان، اقناع سازی افکار عمومی را یکی از محورهای تاکیدی معظم له دانست و گفت: صدا و سیما، رسانه ها و ائمه جمعه و گروه های مرجع نقشی اساسی در تنویر افکار عمومی برای تشریح عواقب نادیده گرفتن دستور العمل های بهداشتی دارند.
  • پنج شنبه 8 آبان 1399 ساعت 19:13
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات معادن استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
جلسه بررسی مسائل و مشکلات معادن استان امروز پنجشنبه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • پنج شنبه 8 آبان 1399 ساعت 14:36
محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای پنجمین هفته متوالی تمدید شد
محدودیت های کرونایی برای پنجمین هفته متوالی به مدت یک هفته دیگر از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه در آذربایجان غربی تمدید شد.
  • پنج شنبه 8 آبان 1399 ساعت 10:54
در دیدار با رئیس امور پایش و ارزیابی اطلاعات سازمان برنامه و بودجه عنوان شد؛
پروژه های بزرگ مقیاس آذربایجان غربی تا اوایل سال آتی به بهره برداری می رسند
استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به منظور تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام بزرگ مقیاس استان با رئیس امور پایش و ارزیابی اطلاعات سازمان برنامه و بودجه و مسئول پیگیری پروژه های مربوط به سفرهای رئیس جمهور دیدار کردند.
  • چهارشنبه 7 آبان 1399 ساعت 23:51
7 8 9