در جریان دیدار با وزیر آموزش و پرورش عنوان شد؛
استاندار: تقویت زیرساخت های آموزشی آذربایجان غربی اعم از نیروی انسانی و امکانات جزو ضروریات است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بی توجهی های صورت گرفته در گذشته برای ایجاد زیرساخت های آموزشی و نیز تامین نیروی انسانی مورد نیاز گفت: علیرغم اینکه آموزش و پرورش در سه سال اخیر در ردیف نخست تخصیص اعتبارات استانی بوده ولی تقویت زیر ساخت های آموزشی و نیروی انسانی جزو ضروریات است.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 01:00
با برگزاری هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی؛
۱۶۸۰ نفر به استخدام دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در می آیند
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: ثبت‌نام هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۹ در شهریورماه سال جاری انجام شده و تعداد ۲۵ هزار و ۲۰۳ داوطلب در استان آذربایجان غربی ثبت نام نموده ­اند.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 00:58
دیدار استاندار آذربایجان غربی با مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران
استاندار آذربایجان غربی عصر روز دوشنبه در دیدار با مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بر افزایش پروازهای ایران ایر در استان تاکید کرد.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 00:58
معاون هماهنگی امور اقتصای استاندار:
نظارت بر روند تهیه و توزیع آرد در آذربایجان غربی باید الکترونیکی شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل و اختلال در روند پخت نان در استان، روند نظارت بر تهیه و توزیع آرد در استان باید الکترونیکی و دقیق شود.
  • دوشنبه 8 دی 1399 ساعت 12:55
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: عادی انگاری کرونا مردم و مسئولان آذربایجان غربی را تهدید می کند/ فرمانداران نسبت به حفظ وضعیت موجود و اجرای دقیق محدودیت ها فعالانه تر عمل کنند
استاندار آذربایجان غربی با هشدار نسبت به عادی انگاری و بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای محدودیت های هوشمند در بین مردم و مسئولان گفت: اگر چه امروز شرایط مساعدتری در خصوص کرونا را شاهدیم اما عادی انگاری بزرگترین تهدید است. اگر رعایت نکنیم شاهد شروع پیک چهارم کرونا با تلفات بیشتری خواهیم بود.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 21:56
معاون استاندار:
همراهی مردم آذربایجان‌غربی در اجرای دستورالعمل‌های کرونایی ستودنی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای هفت دوره محدودیت های مرتبط با بیماری کووید ۱۹ در استان گفت: همراهی مردم با این محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی ستودنی است.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 16:15
برگزاری جلسه بررسی زمینه های همکاری اداره کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی و کانون وکلا دادگستری
نشست بررسی زمینه های همکاری اداره کل زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی و کانون وکلای دادگستری استان برگزار شد.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 15:27
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
خدمت رسانی سریع و عادلانه به مردم مهم ترین مطالبه عموم از شهرداران است/ استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران می تواند به ایجاد درآمد پایدار شهرداری ها کمک کند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برخی از مطالبات به حق مردم از شوراها و شهرداری ها در استان، گفت: خدمت رسانی سریع و عادلانه به مردم مهمترین مطالبه مردم از شهرداران است.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 15:02
استاندار آذربایجان غربی:
۱۰۰ سرمایه‌گذار برای ایجاد کارخانه در منطقه سرو اعلام آمادگی کرده‌اند/ آذربایجان غربی استعداد تبدیل به منطقه ویژه اقتصادی را دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های نهفته استان برای ایجاد منطقه آزاد یا ویژه اقتصادی استانی، گفت: این استان به سبب هم‌مرزی با ۳ کشور، ارتباطات بین‌المللی و دروازه ارتباطی با اروپا مستعد سرمایه‌گذاری بیش‌ از پیش است.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 12:53
آذربایجان غربی کماکان دارای کمترین نرخ تورم ۱۲ ماهه در کشور
براساس گزارش مرکز آمار ایران اگر چه آذربایجان غربی در آذر ماه از بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارها برخوردار است اما کماکان همچون ماههای قبل دارای کمترین نرخ تورم ۱۲ ماهه از جمله در خانوار شهری است.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 08:36