مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری خواستار شد؛
لزوم راه اندازی کلینک کسب و کار ویژه دانش آموزان در آذربایجان غربی
مدیرکل زنان و امور ‌خانواده استانداری آذربایجان غربی در جریان دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان، طرح راه اندازی کلینک کسب و کار دانش آموزان را با هدف مهارت آموزی و استعدادیابی مطرح کرد‌.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:03
در جلسه شورای آموزش و پرورش مطرح شد؛
استاندار: کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش آذربایجان غربی جبران می شود/ جذب بازماندگان از تحصیل و توسعه فضاهای آموزشی بطور جدی باید پیگیری شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج دیدار این هفته با وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: کمبود نیروی انسانی به عنوان یکی از چالش های اساسی سیستم آموزشی در یک فرایند مشخص جبران می شود.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:03
با پیگیری استاندار آذربایجان غربی افزایش عوارضی آزاد راه ارومیه به تبریز متوقف شد
به دنبال افزایش صورت گرفته در عوارضی مسیر ارومیه به تبریز استاندار آذربایجان غربی در تماس با وزیر راه و شهرسازی ضمن انتقاد از افزایش صورت گرفته خواستار توقف این موضوع شد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:02
در جلسه بررسی زیرساخت های ارتباطاتی بیان شد؛
استاندار: پوشش جاده ای تلفن همراه در آذربایجان غربی باید ارتقا یابد/ ۱۷۰۰ روستا از اینترنت پرسرعت بهره مند هستند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شاخص پوشش جاده ای استان از تلفن همراه پایین تر از میانگین کشوری است بر ضرورت ارتقای این موضوع با استفاده از اصلاح شبکه و راه اندازی سایت های جدی تاکید کرد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:01
مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی:
لزوم توجه کارمندان به طرح اکرام ایتام و محسنین/ همگان در اجرای پویش ایران مهربان با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همکاری کنند
مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به همکاری عموم با طرح اکرام ایتام و محسنین و پویش ایران مهربان، گفت: سرانه پرداختی ۱۷ هزار و ۶۰۰ ایتام و فرزندان محسنین در استان ۲ میلیون ریال برآورد شده که بایستی به ۷ میلیون ریال افزایش یابد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:01
استاندار:
یک‌هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای پویش #هرهفته_الف_ب_ایران ، گفت: پروژه‌های سد کانی سیب پیرانشهر با ۵۰۰ میلیارد تومان، سد کرم آباد پلدشت با ۵۲۰ میلیارد تومان و برق‌رسانی به ۸ روستا با ۳ میلیارد ۳۴۸ میلیون تومان اعتبار فردا پنجشنبه توسط رئیس جمهور مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.
  • چهارشنبه 10 دی 1399 ساعت 16:40
معاون استاندار آذربایجان غربی:
لزوم استقرار واحدهای کشتارگاهی صنعتی و نیمه‌صنعتی در سطح استان/ فعالیت کشتارگاه‌های بدون استاندارد متوقف می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت مردم و مطالبات به‌حق مردم در ارتباط با این موضوع، گفت: بایستی مسائل بهداشتی بیش‌ازپیش در کشتارگاه‌ها موردتوجه قرارگرفته و واحدهای نظارتی با دقت بیشتری وظایف خود را انجام دهند.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 16:26
مدیر کل بازرسی استانداری آذربایجان غربی :
نظارت به معنی مزاحمت و مانع بودن نیست؛ بلکه زمینه ساز اصلاحات آتی است
مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی گفت: مدیران وظیفه دارند عملکرد مجموعه خود را در مورد نظارت و ارزیابی قرار دهند و با نظارت مستمر عیوب ، خلاء ها و نقص ها را شناسایی و برطرف کنند.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 15:51
معاون استاندار آذربایجان غربی:
جهاد دانشگاهی در حوزه‌های اجتماعی مورد نیاز استان ورود علمی و عملی داشته باشد
نسشت مشترک در راستای توسعه پژوهش های علوم انسانی و کاربردی با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی، رییس جهاددانشگاهی و معاون و مدیران گروه‌های پژوهش این نهاد برگزار شد.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 11:40
<< < 7 8 9 10 11