در جلسه بررسی موانع پروژه های سرمایه گذاری عنوان شد؛
استاندار:مانع زدایی و تسهیل فرآیندهای سرمایه گذاری در آذربایجان غربی باید سرعت بگیرد/ کم کاری در ایجاد اشتغال برای جوانان به بهانه قوانین مزاحم قابل پذیرش نیست
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از برخی کم کاری و تعلل های مدیریتی در تسهیل جذب سرمایه گذاری گفت: مانع زدایی و تسهیل فرآیندهای سرمایه گذاری در آذربایجان غربی باید سرعت بگیرد. این قابل قبول نیست که سرمایه گذاری ماهها در راهرو ادارات سرگردان و بلاتکلیف بماند.
  • یکشنبه 3 مرداد 1400 ساعت 19:14
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی در پی درگذشت علیرضا تابش؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
محمدمهدی شهریاری طی پیامی درگذشت علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
  • یکشنبه 3 مرداد 1400 ساعت 12:32
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
بستر های ارتقای سرمایه های اجتماعی در جامعه باید تقویت شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت ابعاد مختلف سرمایه های اجتماعی در بالا بردن اعتماد، وفاق و مشارکت های اجتماعی، گفت : بستر های لازم برای ارتقای سرمایه های اجتماعی در جامعه باید تقویت شود.
  • چهارشنبه 30 تیر 1400 ساعت 10:15
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
72 باب کتابخانه در سطح استان در حال فعالیت هستند/ بیش از یک میلیون و 400 هزار نسخه کتاب در استان موجود است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فعالیت 72 باب کتابخانه در سطح استان، گفت: تعداد یک میلیون و 424 هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های استان موجود است.
  • دوشنبه 28 تیر 1400 ساعت 13:11
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
242 میلیون دلار صادرات از طریق مرزهای استان صورت گرفت/885 هزار تن سیب از مرزهای استان صادر شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که در طول 4 ماهه امسال 242 میلیون دلار صادرات از طریق مرزهای استان صورت گرفته، گفت: ارزش دلاری کالاهای صادراتی توسط پیله وران نیز 65 میلیون دلار برآورد شده است.
  • دوشنبه 28 تیر 1400 ساعت 12:47
استاندار آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی رتبه برتر امنیت سرمایه گذاری در کشور
استاندار آذربایجان غربی گفت: بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، آذربایجان غربی در فصل پاییز 99 رتبه برتر امنیت سرمایه گذاری کشور را کسب کرده است.
  • شنبه 26 تیر 1400 ساعت 13:13
کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی به 7 روستای محور بدولی چالدران با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
با حضور صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی، علیپور نماینده مردم شهرستان در مجلس، مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران شهرستانی و استانی در روستای بدولی، کلنگ گازرسانی به 7 روستای محور بدولی بر زمین زده شد.
  • شنبه 26 تیر 1400 ساعت 11:16
در جلسه پروژه های بنیاد علوی چالدران مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: چشم اندازهای روشن معدنی چالدران آینده درخشانی برای این شهرستان ترسیم کرده است/ عقب ماندگی های چالدران با توجه به ظرفیت های موجود برای ما مدیران قابل توجیه نیست
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به شناسایی ظرفیت های جدید معدنی در شهرستان چالدران گفت: چشم اندازهای روشن معدنی چالدران آینده درخشانی را برای این شهرستان ترسیم کرده است. خود را موظف به ایجاد زیرساخت های لازم می دانیم.
  • جمعه 25 تیر 1400 ساعت 11:15
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار: سهم 44 درصدی اقتصاد آذربایجان غربی در بخش خدمات، تاثیر منفی کرونا بر کسب و کارها را افزایش داده است/ مدیریت مصرف برق در بخش صنعت یک نیاز ضروری است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ارزیابی صورت گرفته از فعالان اقتصادی استان در خصوص تاثیر کرونا بر کسب و کارها، گفت: با توجه به سهم 44 درصد بخش خدمات و کسب و کارهای خُرد در اقتصاد استان لذا کرونا تاثیرات منفی بیشتری بر این حوزه داشته است.
  • پنج شنبه 24 تیر 1400 ساعت 09:36