در جریان نشست با مدیرعامل بیمه دانا؛
استاندار آذربایجان غربی: افزایش ۵۰ درصدی ارزیابی های اولیه بیمه دانا از خسارت های زلزله در قطور/ خبر خوش برای زلزله زدگان؛ برآورد خسارت ها به ۵۷۰ میلیارد ریال رسید
نشست مدیرعامل بیمه دانا و استاندار آذربایجان غربی به منظور بررسی مجدد ارزیابی های صورت گرفته از میزان خسارت به مناطق زلزله زده قطور و سلماس در تهران برگزار شد.
  • دوشنبه 2 تیر 1399 ساعت 19:22
به منظور هم افزایی در خصوص مسائل مختلف؛
برگزاری نشست ویدئو کنفرانسی معاونین سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری های شمال غرب کشور
نشست ویدئو کنفرانسی معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های شمال غرب کشور به منظور هم افزایی در خصوص مسائل ملی و منطقه ای برگزار شد.
  • دوشنبه 2 تیر 1399 ساعت 19:20
برگزاری دومین جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ویژه بانوان
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: هفته دفاع مقدس فرصت تبیین جایگاه و اهمیت گام اول انقلاب در جهت رسیدن به اهداف گام دوم انقلاب است.
  • دوشنبه 2 تیر 1399 ساعت 14:12
معاون استاندار آذربایجان غربی: احزاب و تشکل های سیاسی در جامعه امید آفرینی کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات مختلف مردم در جامعه گفت: یکی از نیازهای اساسی مردم ایجاد امید و نشاط اجتماعی است و ضروری است احزاب و تشکل های سیاسی در جامعه امید آفرینی کنند.
  • دوشنبه 2 تیر 1399 ساعت 12:49
معاون استاندار:
مقابله و مدیریت کرونا در اولویت کاری قرار گیرد
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از اعضا هیات رییسه پارلمان مشورتی بانوان خواست: مقابله و مدیریت بیماری کرونا را در اولویت کاری و برنامه ریزی خود قرار دهند.
  • یکشنبه 1 تیر 1399 ساعت 20:18
معاون استاندار آذربایجان غربی از پارک علم و فناوری بازدید کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از پارک علم و فناوری استان بازدید و در جریان آخرین اقدامات عمرانی پارک قرار گرفت.
  • یکشنبه 1 تیر 1399 ساعت 18:37
بهره برداری از پروژه‌های عمرانی پزشکی قانونی آذربایجان غربی
دو پروژه عمرانی اداره کل پزشکی قانونی استان با حضور رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد.
  • یکشنبه 1 تیر 1399 ساعت 18:33
استاندار آذربایجان غربی:
تولیدات تراکتورسازی ارومیه در توسعه کشاورزی کشور نقش مهمی می تواند ایفا کند/ رفع موانع تولید برای دستیابی به جهش تولید جزو سیاستهای اصلی استان بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های استان در تولید محصولات و ادوات کشاورزی گفت: تولیدات تراکتورسازی ارومیه به جهت کیفیت و تنوع محصول می تواند در توسعه کشاورزی کشور نقش مهمی ایفا کند.
  • یکشنبه 1 تیر 1399 ساعت 13:09
استاندار آذربایجان غربی:
عملکرد بانکها در حمایت از تولید و اشتغال قابل قبول نیست/ واحدهای صنفی و تولیدی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به عملکرد ضعیف سیستم بانکی استان در سال گذشته در حمایت از تولید و اشتغال گفت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته بانک های استان در سال گذشته در زمینه پرداخت تسهیلات رونق تولید و اشتغال عملکرد قابل قبولی نداشتند.
  • یکشنبه 1 تیر 1399 ساعت 13:06