استاندار آذربایجان غربی در دیدار والی آغری ترکیه:
تقویت بازارچه های مرزی گامی موثر در توسعه مناسبات اقتصادی با کشور ترکیه بشمار می رود/ اشتراکات دو کشور ایران و ترکیه فرصتی ارزنده برای بهبود شاخص های اقتصادی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای توسعه بازارچه مرزی " ساری سو" به منظور رونق اشتغال و تقویت مناسبات تجاری و اقتصادی با استان های مرزی کشور ترکیه گفت: با تکمیل و افتتاح کامل این بازارچه ها گام های موثری در بهبود مناسبات اقتصادی دو کشور رخ خواهد داد.
  • شنبه 23 آذر 1398 ساعت 08:52
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی :
آذربایجان غربی سالانه با فرسایش 15 تن خاک در هکتار مواجه است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی سالانه با فرسایش 15 تن خاک در هکتار مواجه است / برای حفظ، نگهداری و جلوگیری از فرسایش خاک در استان امسال 38 پروژه در 255 هزار هکتار در حال انجام است.
  • پنج شنبه 21 آذر 1398 ساعت 14:47
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی: قانون مداری، رعایت حق الناس، اخلاق و بی طرفی کامل در انتخابات از اصول هیات های بازرسی است
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی گفت: قانون مداری، رعایت حق الناس، اخلاق و بی طرفی کامل در انتخابات از اصول هیات های بازرسی است.
  • پنج شنبه 21 آذر 1398 ساعت 13:47
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
دستیابی به توسعه پایدار و اقتصاد سبز با رعایت الزامات زیست محیطی میسر است/ ضمن حمایت از تولید باید حافظ محیط زیست هم باشیم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه اقتصاد سبز، اقتصادی است که در سایهٔ زندگی انسان‌های پیشرفته و عدالت اجتماعی پدید می‌آید و در آن خطرها و آسیب‌های زیست‌محیطی در کمترین میزان ممکن قرار دارد گفت: برای دستیابی به این امر نیازمند توجه به الزامات زیست محیطی همسو با توسعه تولید و اشتغال هستیم.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 19:23
آغاز اجرای رزمایش ترافیکی انتظامی طرح زمستانی استان با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی+ آلبوم تصویری
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و دستگاه های انتظامی، خدمات رسان و امدادی، رزمایش ترافیکی و انتظامی طرح زمستانی در استان آغاز شد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:48
برگزاری چهامین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی
چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی برگزار شد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:09
بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دفتر تسهیل گری محله حاجی پیرلو در ارومیه + آلبوم تصویری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دفتر تسهیل گری محله حاجی پیرلو در ارومیه بازدید کرد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:05
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: نظارت بر بازار توسط دستگاههای متولی جدی تر اعمال شود/ مشکلی از بابت ذخیره و قیمت کالاهای اساسی وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه باید نظارت ها بر بازار برای مردم ملموس و توسط دستگاههای متولی جدی تر اعمال شود، گفت: با کم فروشی،گران فروشی و احتکار بشدت برخورد می شود تا مردم در تامین نیازهای بحق شان دچار مشکل نشوند.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 10:05
توسط رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی صورت گرفت
تشریح جایگاه استان در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی جایگاه استان در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور تشریح کرد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 10:03