معاون استاندار آذربایجان غربی: اردوهای راهیان نور فرصت بی نظیر، برای آشنایی نسل جوان با رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: اردوهای راهیان نور فرصت بی نظیری برای آشنایی نسل جوان با رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.
  • شنبه 28 دی 1398 ساعت 12:19
۲۴۰ کیلومتر از رودخانه‌های آذربایجان‌غربی برای جلوگیری از خطر سیلاب لایروبی شد
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌غربی گفت: امسال ۲۴۰ کیلومتر از رودخانه‌های آذربایجان‌غربی برای جلوگیری از وقوع سیلاب لایروبی شد.
  • پنج شنبه 26 دی 1398 ساعت 13:46
با حکم استاندار آذربایجان غربی، شهردار اشنویه منصوب شد
استاندار آذربایجان غربی طی حکمی " فاروق رنجبر " را به سمت شهردار اشنویه منصوب کرد.
  • پنج شنبه 26 دی 1398 ساعت 10:34
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی
۴۲۰ هزار میلیارد ریال از منابع بانکی آذربایجان‌غربی‌ مازاد است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ۴۲۰ هزار میلیارد ریال منابع مالی در سیستم بانکی این استان مازاد است که باید در جهت رفع موانع تولید به‌کارگیری شود.
  • پنج شنبه 26 دی 1398 ساعت 08:08
استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛ لزوم تسریع در تکمیل یادمان های شهدا/ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در گرو بهره مندی از شیوه های خلاقانه و موثر در فرهنگسازی
استاندار آذربایجان غربی با اشاره اینکه یکی از راهکارهای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تکمیل یادمان های شهداست گفت: تخصیص اعتبار مورد نیاز و تسریع در تکمیل یادمان های در دست احداث می بایست در دستور کار مدیران مسئول قرار بگیرد.
  • پنج شنبه 26 دی 1398 ساعت 08:06
بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس؛ آذربایجان غربی رتبه نخست امنیت سرمایه گذاری
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در ارزیابی ۲۱ مولفه پیمایشی امنیت سرمایه گذاری به تفکیک فعالان اقتصادی استانها در بهار امسال، آذربایجان غربی را با نمره ۵/۶۵ حائز رتبه نخست کشور دانست.
  • پنج شنبه 26 دی 1398 ساعت 08:03
معاون استاندار آذربایجان غربی: راه اندازی شهرکهای صنعتی مشترک با کشورهای همسایه عملیاتی می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: طرح راه اندازی شهرکهای صنعتی مشترک با کشورهای همسایه عملیاتی می شود.
  • پنج شنبه 26 دی 1398 ساعت 08:01
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی:
جلب مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه ای همگانی است/ اطلاع رسانی بموقع و درست سهم بسزایی در جلب اعتماد عمومی دارد
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه جلب مشارکت حداکثری در تراز انقلاب اسلامی وظیفه ای همگانی است گفت: دشمنان برای مایوس ساختن مردم از مشارکت در انتخابات دسیسه چینی های پیچیده ای را اجرا می کنند که به لطف خدا و هوشیاری مردم انتخابات امسال نیز باشکوهتر از همیشه برگزار می شود.
  • پنج شنبه 26 دی 1398 ساعت 08:00
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
دستگاههای اجرایی مناسب سازی را بر اساس نیاز معلولان و نه رفع تکلیف انجام دهند/ عملکرد ها در بحث مناسب سازی در ادارات و اماکن عمومی رصد می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی یکی از حقوق اساسی جامعه معلولان را اجرای دقیق مناسب سازی دانست و گفت: دستگاههای اجرایی اجرای دقیق مناسب سازی را نه اثر رفع تکلیف بلکه بر اساس وظایف قانونی که دارند به درستی انجام دهند.
  • پنج شنبه 26 دی 1398 ساعت 07:58