در نشست بررسی پروژه های آب و خاک مطرح شد؛
استاندار: ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی آذربایجان غربی هزینه شده است/ تا پایان امسال ۲۳ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به شبکه آبیاری مدرن مجهز می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه ویژه دولت برای توسعه بخش کشاورزی در این استان گفت: از سال ۹۵ تا به امروز یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی در اراضی استان هزینه شده است.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 12:47
۱۶۵۸ نفر در انتخابات شورای اسلامی روستاهای آذربایجان غربی ثبت نام کردند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: با گذشت دو روز از نام نویسی از داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها، ۱۶۵۸ نفر در این انتخابات ثبت نام کردند.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 08:23
۵۷۷ نفر در انتخابات شورای اسلامی روستاهای آذربایجان غربی ثبت نام کردند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: در نخستین روز نام نویسی از داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها، ۵۷۷ نفر در این انتخابات ثبت نام کردند.
  • سه شنبه 17 فروردین 1400 ساعت 11:16
رئیس هیات بازرسی انتخابات آذربایجان غربی:
رسالت هیات بازرسی انتخابات، کنترل جریان انتخابات بر مدار قانون برای صیانت و حفاظت از آرای مردم است
نخستین جلسه هیات بازرسی انتخابات ۱۴۰۰ استان با حضور رئیس و اعضا برگزار شد.
  • یکشنبه 15 فروردین 1400 ساعت 23:00
در ستاد مدیریت بیماری کرونا عنوان شد؛
استاندار: کاهش نظارت ها و دستورالعمل های بهداشتی دو عامل اصلی افزایش شیوع کرونا در آذربایجان غربی است/ تعطیلی صنوف ضررهای سنگینی به اقتصاد استان وارد کرده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند افزایشی شیوع کرونا در استان، کاهش نظارت ها و دستورالعمل های بهداشتی را دو عامل اصلی این وضعیت دانست و گفت: متاسفانه میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک بسیار کاهش یافته است.
  • یکشنبه 15 فروردین 1400 ساعت 18:09
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
۱۹۵۴ نفر نامزد شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر شدند/ ۲۱۹۲ روستای استان واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که یک هزار و ۹۵۴ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی استان نامزد شدند، گفت: همچنین انتخابات شوراهای اسلامی روستا در ۲ هزار و ۱۹۲ نقطه استان برگزار می‌شود.
  • یکشنبه 15 فروردین 1400 ساعت 12:42
استاندار در دیدار با سرکنسول ایران در اربیل عراق خواستار شد؛
آمادگی آذربایجان غربی برای تقویت مراودات تجاری با اربیل عراق
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اربیل عراق یکی از مقاصد صادراتی این استان بشمار می رود گفت: با توجه به ظرفیت های اقتصادی و فرهنگی موجود مابین آذربایجان غربی و اربیل عراق، آمادگی داریم تا با کمک به رفع موانع موجود نسبت به تقویت مراودات تجاری اقدام نماییم.
  • شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 19:46
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
تعادل به بازار مرغ بر می گردد/ تشکیل ۲۰۰ پرونده تعزیراتی به ارزش ۶۹ میلیارد ریال برای متخلفان در حوزه عرضه مرغ
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، گفت: انتظار می رود با توجه به افزایش قیمت و تولید مرغ در استان، روند عرضه مرغ گرم در بازار استان به تعادل برسد.
  • شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 19:43
قدردانی استاندار آذربایجان غربی از مردم برای همراهی در روز سیزده‌بدر
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از همراهی مردم استان برای رعایت پرهیز از تجمعات و دورهمی ها در روز سیزدهم فروردین، قدردانی کرد.
  • شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 13:25