دیدار استاندار آذربایجان غربی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور
استاندار به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی امروز دوشنبه با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص بررسی آخرین وضعیت روند توسعه استان دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 08:30
روز سه‌شنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۷ انجام می‌گیرد؛
حضور فرمانداران شهرستانهای پیرانشهر و بوکان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:47
معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم تسریع صادرات سیب از آذربایجان غربی/550 هزار تن سیب در سردخانه‌های استان موجود است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از خروج بسیار کم سیب از استان، گفت: مسئولان و دستگاه‌های مرتبط با موضوع سیب توان خود را برای برطرف کردن مشکلات صادرات به کار گیرند.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 08:17
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش تاثیر گذاری داشتند/ زنان در عرصه انتخابات حضوری فعال داشته باشند / حضور زنان در پست های مدیریتی در دولت تدبیر و امید بیش از سایر دولت ها بوده است
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، گفت: زنان و بانوان در کنار مردان این سرزمین در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع از آرمانهای مقدس آن نقش تاثیر گذاری داشتند.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 14:40
معاون استاندار:
شرایط دریافت وام‌های مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تسهیل شود/ ۶۱ درصد تسهیلات درخواستی در آذربایجان غربی پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر تسهیل پرداخت و دریافت تسهیلات کرونایی، گفت: از مجموع 300 میلیارد تومان تقاضای تسهیلات مربوط به مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تاکنون 189 میلیارد تومان در سطح استان پرداخت شده است.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 11:59
روز دوشنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۶ انجام می‌گیرد؛
حضور فرمانداران شهرستانهای تکاب و ماکو در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:57
در سومین جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری عنوان شد؛
استاندار: کارخانه نوآوری آذربایجان غربی دهه فجر افتتاح می شود/ طرح های پژوهشی باید گرهی از مشکلات استان باز کند/ دستگاه های اجرایی برای افزایش مهارت آموزی با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه طرح های پژوهشی استانی و مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی باید گرهی از مشکلات استان باز کند گفت: طرح های پژوهشی نباید صرفا برای بایگانی و خاک خوردن در قفسه ها تهیه شود، بلکه باید نیازهای استان مدنظر قرار گیرد.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:29
معاون استاندار:
۴۱۲ طرح نیمه تمام آذربایجان‌غربی تا پایان کار دولت به اتمام می‌رسد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به در اولویت بودن تکمیل طرح‌های نیمه تمام گفت: ۴۱۲ پروژه نیمه تمام این استان تا قبل از پایان کار دولت به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:29
استاندار آذربایجان غربی:
وضعیت باغ وحش ارومیه مناسب نیست/ لزوم ورود سرمایه گذار برای بهبود وضعیت و توسعه باغ وحش ارومیه
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه وضعیت باغ وحش ارومیه فاقد استانداردهای لازم برای نگهداری از حیوانات و نیز جذب توریست است گفت: ظرفیت باغ وحش ارومیه به جهت برخورداری از فضای مناسب و گونه های متنوع و بعضا نادر حیوانات می تواند با سرمایه گذاری، در جذب گردشگر و اشتغال زایی موثر واقع شود.
  • شنبه 4 بهمن 1399 ساعت 16:39
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
458 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به سرمایه گذاران در استان پرداخت می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تفام نامه منعقد شده ما بین سازمان برنامه و بودجه و استانداری آذربایجان غربی گفت: 458 میلیارد تومان تسهلات بانکی به سرمایه گذاران در استان پرداخت می شود.
  • شنبه 4 بهمن 1399 ساعت 16:33