رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
برنامه های توسعه ای استان بر مبنای توسعه پایدار، متوازن و همه جانبه انجام می شود
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی با اشاره به مطالعات جامع در زمینه روند توسعه ای استان، گفت: تمامی برنامه های توسعه ای و توزیع اعتبارات استان بر مبنای توسعه پایدار ، متوازن و همه جانبه انجام می شود.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 18:37
استاندار آذربایجان غربی:
بالغ از ۶ هزار میلیارد تومان برای ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی در استان هزینه شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برخی اقدامات دولت تدبیر و امید برای توسعه استان، گفت: با توجه و نگاه ویژه دولت استان آذربایجان غربی در بسیاری از شاخص های توسعه ای از جمله بهداشت و درمان، گاز رسانی ، آب آشامیدنی و راه رشد قابل توجهی کرده است.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 18:29
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در قطور خوی:
۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث می‌شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به احداث ۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان، گفت: از این تعداد واحد ۵۰ هزار مورد تحویل داده شده و مابقی تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 18:29
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:
۳۳ پروژه نیمه تمام آذربایجان غربی برای تکمیل فرآیندهای توسعه تا پیش از پایان کار دولت به بهره برداری می رسد/ برای تامین اعتبار احیای دریاچه ارومیه هیچ کمبودی نداریم
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه ۳۳ پروژه نیمه تمام بزرگ مقیاس در استان احصا شده که تا پیش از پایان کار دولت به بهره برداری می رسد گفت: ما خود را متعهد می دانیم پیش از پایان کار دولت طرح های مهم زیربنایی را به اتمام برسانیم. برای اتمام این پروژه ها نیز ۶۳۷ میلیارد تومان تخصیص خواهد یافت.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 18:28
برگزاری نشست مجمع نمایندگان آذربایجان غربی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور
مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی در نشستی ۳ ساعته با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرستانی، خواستار تخصیص اعتبارات لازم برای اتمام پروژه های زیربنایی در بخش های مختلف شدند.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 06:50
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی آذربایجان غربی:
در دو سفر رئیس جمهور و هیات دولت به آذربایجان غربی ۱۱۱ پروژه با ۲ هزار و ۵۷۲ میلیارد تومان تعریف شد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در دو سفر رئیس جمهور و هیات دولت به آذربایجان غربی ۱۱۱ پروژه با ۲ هزار و ۵۷۲ میلیارد تومان تعریف شده است که تا به امروز ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان یعنی ۲.۲ برابر اعتبار تخصیص یافته است.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 06:46
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، این ایام را روزهایی جاوید و ماندگار در تاریخ ملت ایران دانست که عزت، استقلال و بالندگی را به همراه داشته است.
  • یکشنبه 12 بهمن 1399 ساعت 10:21
در نشست بررسی مشکلات پروژه های سرمایه گذاری عنوان شد؛
استاندار: روان سازی فرایند سرمایه گذاری در آذربایجان غربی ادبیات واحد می خواهد/ بروکراسی اداری، رفتارهای سلیقه ای و بی توجهی به اهمیت سرمایه گذاری سه عامل فراری دادن سرمایه گذاران است
استاندار آذربایجان غربی روان سازی فرآیندهای سرمایه گذاری بر اساس قانون را نیازمند یک ادبیات واحد دانست و گفت: پروسه دعوت و جلب سرمایه گذار و نقش مهم آن در رفع بیکاری و توسعه اشتغال ایجاب می کند تا فارغ از نگاه های سلیقه ای و در چارچوب قانون نسبت به حمایت از سرمایه گذاری اقدام شود.
  • یکشنبه 12 بهمن 1399 ساعت 10:20
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در برنامه شبکه استانی "در مسیر توسعه" با محوریت برنامه‌های عمرانی دهه فجر ۹۹
احیای دریاچه ارومیه یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است/انتقال ۶۰۰ میلیون مترمکعب آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه/۵۷۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در طول دهه فجر امسال ۵۷۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۲۴۱۶ میلیارد تومان سرمایه گذاری و اشتغال زایی برای ۸۲۳ نفر افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
  • یکشنبه 12 بهمن 1399 ساعت 10:13