برگزاری نخستین جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور استاندار آذربایجان غربی
نخستین جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور استاندار آذربایجان غربی و اکثریت نمایندگان مجلس در محل کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  • دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 19:52
معاون استاندار آذربایجان غربی:
مساکن مهر تا پاییز امسال باید تعیین تکلیف شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: اتمام پروژه‌های مساکن مهر تا پایان پاییز امسال از مهم‌ترین برنامه‌های دولت است.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 15:25
در دیدار با مدیرکل و معاونین امورمالیاتی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فرهنگ مالیاتی هنوز در جامعه نهادینه نشده است/ لزوم فرهنگسازی و آگاهی بخشی به مردم در خصوص شناسایی پرونده های بزرگ و هزینه کردهای مالیاتی
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش و کارکرد مالیات در تامین زیرساخت های توسعه و مغفول ماندن این اصل مهم برای مردم، تصریح کرد: متاسفانه فرهنگ پرداخت مالیات به دلایلی از جمله عدم اطلاع رسانی به مردم در خصوص محل هزینه کردهای آن در جامعه نهادینه نشده است.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 15:22
در پنجاه و دومین جلسه ستاد مقابله و مدیریت بیماری کرونا عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فرمانداران بصورت میدانی بر اجرای محدودیت های کرونایی نظارت کنند/ لزوم اطلاع رسانی تهیه ماسک های خانگی/ لزوم اتخاذ تدابیر ویژه برای جمعیت بالای ۶۰ سال
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم اجرای دقیق و کامل محدودیت های کرونایی از سوی مردم و مسئولان از نحوه نظارت ها انتقاد کرد و گفت: فرمانداران باید علاوه بر بازدیدهای میدانی از صنوف و ادارات، با تشکیل تیم های ویژه در سطح شهر و روستاها بر روند کامل اجرای محدودیت ها نظارت جدی داشته و با متخلفین برخورد نمایند.
  • شنبه 21 تیر 1399 ساعت 22:13
تاکید مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری بر الکترونیکی نمودن فرآیندها و خدمات دستگاههای اجرایی در شرایط کرونایی
مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی در دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم بر ضرورت بیش از پیش الکترونیکی نمودن فرآیندها و خدمات دستگاههای اجرایی در شرایط کرونایی تاکید نمود.
  • شنبه 21 تیر 1399 ساعت 19:25
استاندار آذربایجان غربی:
دریافت عوارض برای پروژه نیمه تمام آزاد راه ارومیه به تبریز درست نیست/ برای اصلاح این امر از طریق وزارت راه و شهرسازی پیگیر خواهیم بود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دریافت عوارض برای آزاد راه ارومیه به تبریز به دلیل اینکه هنوز تکمیل نشده درست و منطقی نیست، از این خبر داد که مقرر شده بطور مشترک با استاندار آذربایجان شرقی طی نامه ای به وزارت راه و شهرسازی خواستار اصلاح این روند باشند.
  • جمعه 20 تیر 1399 ساعت 22:13
استاندار آذربایجان غربی:
عملیات حفاری تونل انتقال آب از سدکانی سیب به دریاچه ارومیه مرداد ماه به پایان می رسد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فعالیت مطلوب مراحل انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه گفت: بر اساس گزارشات ارسالی لحظاتی پیش دستگاه حفاری TBM از سمت ورودی تونل انتقال سدکانی سیب به دریاچه ارومیه پس از حفاری حدود ۱۲/۵ کیلومتر با موفقیت و با دقت بسیار بالا وارد شفت شد.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 23:10
معاون استاندار آذربایجان غربی :
مباحث مربوط به جوانان از اولویتهای کاری دولت تدبیر و امید است
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: با وجود مسائل و مشکلات موجود اقتصادی و شرایط سخت کرونایی، دولت مباحث مربوط به جوانان را در اولویت کاری خود قرار داده است.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 23:07
تمدید محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر
محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر هم تمدید شد
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 09:17
با حضور استاندار آذربایجان غربی؛
وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان های ماکو و خوی بررسی شد/ تاکید بر رعایت دستورالعمل ها، اجرا و نظارت دقیق بر محدودیت ها
استاندار آذربایجان غربی در جریان سفر به شهرستانهای ماکو و خوی ضمن افتتاح چند پروژه شبکه بهداشت و درمان در نشست با فرمانداران و روسای شبکه بهداشت و درمان وضعیت شیوع بیماری کرونا در این دو شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
  • چهارشنبه 18 تیر 1399 ساعت 23:33
<< < 3 4 5 6 7 8 9